עיצוב פנים

תמחיש את החלל ותרגיש את חלל הפנים כפי שמעולם לא ראית

הזמינו אחרים להרגיש את החלל של עיצוב הפנים שלכם

תוכנת העיבוד התלת ממדית של לומיון מיועדת לאדריכלי פנים ומעצבים שרוצים פשוט להפיח רוח חיים בעיצוב הפנים שלהם ולשתף את החזון המפורט שלהם לפרויקט. מחדרי מגורים וחדרי שינה ועד חללי פנים למשרד ולובי מלונות,

Lumion מקל על הצגת פנים עם יחסי גומלין פוטוריאליסטיים של תאורה וצל, חומרים שמרגישים אמיתיים וספריית תוכן גדולה של אובייקטים שיעזרו לכם ליצור חללי מגורים במהירות ובקלות.

שתי סיבות מדוע Lumion משפר את רינדור עיצוב הפנים

1. ייצוג מדויק של החלל עם תאורה וצל יפהפיים


אדריכלים מבינים מידע מרחבי הרבה יותר טוב מאשר ג’יין או ג’ו הממוצעים. בעזרת תוכנת העיבוד של Lumion וטכנולוגיית התאורה והצל החדשנית שלה, אתה תמיד יכול לתת ללקוחותיך רושם מדויק של רוחב, גובה, עומק וגודל. לדוגמא, טכנולוגיית הדמיית אור יום של Sky Sky 2 (בשילוב עם Hyperlight וצלליות רכות) מחזקת את התחושה החיה של תצוגת התאורה ה”טבעית “של הפרויקט שלך.

2. ספריית תוכן גדולה של חפצים וחומרים

Lumion מגיע עם למעלה מ -5,600 פריטים ו -1,200+ חומרים בספריית התוכן הגדולה והניתנת לחיפוש. זה הופך את “בניית הסצנה” לחוויה מהירה ומהנה, ועוזרת לך ליצור את סידורי הרהיטים או הגדרות התאורה הנכונות בתוך דקות. עבור חומרים, אתה יכול לייבא את מפות העקירה שלך לתוך החומר כדי לגרום להם להרגיש אמיתיים ככל האפשר. בדוק כיצד מפות עקירה יכולות להפיח חיים בחומרים .

עיצובי פנים יפהפיים. המחש את החזון שלך באור הטוב ביותר האפשרי.

גם אם אין לך עיבוד תלת ממדי או ניסיון CGI, Lumion מסמיך אדריכלים ומעצבים ליצור במהירות ובקלות עיבודים מקצועיים של עיצוביהם הפנימיים. החל מהשלבים הראשונים של פיתוח העיצוב וכלה במסמכי הבנייה, לומיון מבטיח לך תצוגה עמוקה ותובנה של העיצוב שלך על ידי העברתו בסביבתו האמיתית.

הרינדור המהיר ביותר בעולם

רוצה גם אתה לייצר הדמיות מרהיבות במהירות

Lumion משתלב בצורה מושלמת בתהליך העבודה שלך עבור פרוייקט 3D

עם פילוסופיה של אינטגרציה חלקה בבסיסה, Lumion עובד עם כל תוכניות הדוגמנות הגדולות ב- CAD והוא תומך בכל תבניות הקבצים הרלוונטיות. כתוצאה מכך, Lumion מצמצם את כמות המאמץ בסוף שלך כדי ליצור תוצאות יוצאות מן הכלל.