אוטוקאד לומיון

לומיון עבור תוכנת אוטוקאד

הפוך את הפרוייקט המתוכנן בתוכנת אוטוקאד להדמיה מדהימה

הדמיות לומיון מתוכנת אוטוקאד מדהימות בתוך שניות

לא משנה איזה פרויקט תכננת , Lumion עוזרת לך להחיות אותו.

כשמדובר ב- BIM ובמגוון החדשני של יכולות רישום תלת-ממדיות חכמות, Autodesk Autocad נותר אחד מכלי התכנון העיקריים בענפי האדריכלות, ההנדסה והבנייה.

תוכנת העיבוד של Lumion תוכננה במיוחד עבור אדריכלים שרוצים להעביר את היופי והחזון של פרויקטי Revit שלהם. גם אם יש לך ניסיון אפס בתלת מימד 3D, Lumion מייצר באופן מיידי חיבור חי לפרויקט Revit שלך.

ותוך פחות משעה תוכלו ללכוד את הפרויקט שלכם בסביבה האמיתית שלו או בהקשר רעיוני בצורה משכנעת ומרתקת.

תוכלו ליצור במהירות תמונות, קטעי וידאו ו -360 פנורמות (המתאימות ל- VR) ולהראות את העיצוב שלכם כפי שהוא נראה ביער עבות, ליד האוקיאנוס, או בקצה ללא מוצא. אם אתה מעצב חללי פנים, טכנולוגיית התאורה והצללים של לומיון עוזרת לספק תחושה של מרחב, חומרים ורגש.

ממשק Lumion ועיבוד בזמן אמת עבור Autocad

ייצוא קובץ Autocad לתוכנת LUMION

Lumion LiveSync הוא תוסף חינמי שיוצר חיבור בזמן אמת בזמן אמת עם פרויקטים של דוגמנות Revit ועבודות טיוח של Lumion. מה זה אומר? על ידי הורדת התוסף LiveSync (למטה) והתקנתו ב- Revit, תוכל לחבר באופן מיידי את שתי התוכניות הללו כך שכל שינוי שתבצע במודל ב- Revit יבוא לידי ביטוי באופן מיידי בסביבות היפות של Lumion.

כאשר אתה נמצא בשלבים המוקדמים של תהליך העיצוב, למשל, LiveSync נותן לך את היתרון של לראות תמיד כיצד אפשרויות ה- BIM שלך משפיעות על ההצגה הפוטוריאליסטית או הרעיונית של הפרויקט שלך.ראה כיצד שינוי במידות הסלון יכול לשנות את זרימת האור. נסה רעיונות עיצוב לגג ובדוק כדי לוודא שהוא תואם את ההקשר של שכונת הפרויקט האמיתית.התנסו בעיצוב נוף בבוקר גשום, או בבניין משרדים בלילה בהיר. הורד את LiveSync עבור Revit למטה וראה כיצד טיוח בזמן אמת יכול להשפיע לטובה על תהליכי העבודה שלך.קבל LiveSync עבור Revit

מהו Lumion LiveSync עבור AutoCAD?

קבל תמיד תצוגה בזמן אמת של דגם ה- AutoCAD 3D שלך בסביבות ההקשר המרהיבות והמלאות של Lumion עם LiveSync עבור AutoCAD, זמין ב- Lumion 10.3.תוסף Lumion LiveSync החינמי מאפשר לך להגדיר חיבור בו זמנית בזמן אמת בין דגם התלת מימד שלך ב- AutoCAD ו- Lumion 10.3.שנה את צורת הדגם ב- AutoCAD לבדיקת עיצוב שונה, ותראה מיד את הדגם מעודכן ב- Lumion. עם מבט זה על המודל שלך, אתה יכול לחוות אותו בסביבת מגורים יפהפיה ולחקור כיצד החלטות עיצוב ישפיעו על המראה והתחושה של העיצוב בהקשר האמיתי שלו.

LiveSync עבור תוכנת AutoCAD

LiveSync עבור תכונות AutoCAD מדגישות
עיבוד בזמן אמת עם AutoCAD ו- Lumion
תמיד חווה מעבדים איכותיים בזמן שאתה עובד
שנה את מודל התלת מימד ב- AutoCAD והצג באופן מיידי שינויים ב- Lumion
הפוך חומרי AutoCAD לחומרים יפים
תנו למודל התלת מימד שלכם אווירה בחיים עם אנשים, מכוניות, רהיטים, מים, עצים, מזג אוויר ועוד
צור תמונות, סרטונים ופנורמות 360 משכנעות
צפה במודל שלך עם סגנונות ואפקטים קולנועיים אחרים בלחיצה אחת

חמשת הסיבות העיקריות שהאדריכלים משתמשים ב- Lumion:

1. אתה יכול לעשות זאת בעצמך!
Lumion מאפשר לכל אחד ליצור סרטים ותמונות ללא הכשרה מוקדמת. זה כלי פונקציונלי לייצר בעצמך תלת ממד יפהפה. אינך צריך להעביר מיקור חוץ להדמיה יותר. זה חוסך לך זמן וכסף. כל מה שאתה צריך זה דגם תלת ממדי ולומיון ידאג לשאר. עם Lumion אתה מקבל ניסיון של שנים של מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

2. תוצאות מהירות מאוד
באמצעות Lumion תוכלו לערוך את עבודתכם בזמן אמת. הכל נועד לחסוך לך זמן. זה אומר שאתה יכול להגדיר הדמיה תוך מספר דקות ולבצע שינויים מהירים תוך כדי. תוצאות הסיום ניתנות באמצעות טכנולוגיית עיבוד GPU. זה מבטיח שהסרטים שלך יופיעו בשבריר מהזמן הדרוש לפתרונות אחרים. עם מהירות העיבוד התלת ממדי של Lumion אינך זקוק לחוות רינדור.

3. ספריית חפצים ועלווה גדולה
עיבוד הוא רק אחד הדברים הדרושים ליצירת הדמיות אפקטיביות. כדי ליצור חזותיים נפלאים אתה זקוק גם לשמים יפים, מים, דשא, חומרים, צמחים, אנשים, עצים וחפצים רבים אחרים. לומיון כוללת ספריית תוכן ענקית עם כלים, חומרים ואפקטים אמנותיים. הכל משולב בצורה מושלמת כך שתוכל להוסיף מיד עצים, אנשים ותכנים אחרים כדי להפיח חיים, תאורה ואווירה בהדמיות שלך.ל מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

4. עשו דברים חדשים עם הדמיה
באופן מסורתי להדמיה יש מגבלות רבות. עיבוד לוקח הרבה זמן ותוכנה כמעט תמיד מורכבת. Lumion הופך את זה לחלוטין על ידי מתן כלים שכולם יכולים להשתמש בהם. אין צורך בהכשרה בגרפיקה. העריכה והעיבוד הם כמעט מיידית וזה פותח דלתות לדרכים חדשות לעסק שלך להשתמש באפשרויות שמציעה הדמיה. לדוגמא, תוכלו להתאים אישית סרטון בזמן אמת במקום או שתוכלו להוסיף אפקטים של רישום להדמיה שלכם באופן מיידי בלחיצת עכבר, המספקת מיד לעבודה שלכם תחושה רעיונית ואמנותית.

5. צור הדמיות גדולות

הרבה תוכנות מתקשות עם דגמים גדולים או שטחים גדולים. הטכנולוגיה הייחודית של Lumion הופכת אותו למתאים מאוד לדברים כמו הדמיית נוף. ללא מאמץ, תוכלו לערוך שטחים גדולים ולהוסיף ממש עשרות אלפי עצים, צמחים או מבנים. אנו מקבלים משוב רב מהמשתמשים שלנו כי Lumion כרגע היא התוכנה היחידה בעולם שמאפשרת לך לערוך ולהפוך אזורים כה גדולים ללא מאמץ. אפילו היו לנו דוגמאות לעיירות שלמות שהוצגו בלומיון!