ארכיקאד – לומיון

לומיון עבור תוכנת ארכיקאד

הפוך את הפרוייקט המתוכנן בתוכנת ארכיקאד להדמיה מדהימה

ארכיקאד

הדמיות לומיון מתוכנת ארכיקאד מדהימות בתוך שניות

לא משנה פרויקט ה- Archicad שלך, Lumion עוזר לך להחיות אותו.

Graphisoft ArchiCAD היא תוכנית דוגמנות BIM המובילה בתעשייה המוערכת בזכות הממשק הנקי והיכולות הנרחבות שלה, המכסה כל דבר, החל מתכנון פרויקטים וכלה ביישום.לא משנה באיזה שלב בפרויקט אתה נמצא, Lumion היא תוכנית העיבוד התלת מימדית שלך המתאימה לחלוטין ומשפרת את תהליכי העבודה של ArchiCAD תוך הפחתת משך הזמן שלוקח ליצירת תמונות יפות, קטעי וידאו ו -360 פנורמות.

בנוסף, בעזרת תוסף העיבוד החינמי בזמן אמת הנקרא LiveSync עבור ArchiCAD, תהליכי העבודה של הדוגמנות והעיבוד שלך מתמזגים לתהליך אחד, ומעניקים לך תובנה מעמיקה לחיי היופי של העיצוב שלך.

ממשק Lumion ועיבוד בזמן אמת עבור Archicad

מדוע לעבוד עם תוכנת לומיון

Lumion היא תוכנת עיבוד תלת מימד המיוצרת במיוחד מתוך התחשבות בצרכי האדריכלים, וזה כולל אדריכלים ומעצבים המשתמשים ב- ArchiCAD לצורך עבודת BIM ועיצוב תלת ממדי שלהם.כל מה שאתה צריך זה המודל התלת ממדי מפרויקט ArchiCAD שלך, ולומיון עוזר לך להחיות אותו. תוך מספר דקות קצרות תוכלו להדגיש את היופי שבפרויקט שלכם על ידי חשיפתו בהקשרו המלא ועשיר הפרטים, עם צללים, תאורה, פמליה עשירה ומונפשת וכל היתרונות האחרים של סביבת Lumion. והחלק הכי טוב – תוכלו ללמוד כיצד ליצור עיבודים יפים עם Lumion בפחות מ -15 דקות. אין צורך בהכשרה רשמית.

האץ את עיבוד התלת מימד שלך

Lumion מציעה מספר יתרונות בכל הנוגע לעיבוד תלת ממדי. מהמהירות והקלות שלו לאיכות הוויזואלית הבולטת שלו, Lumion הופך את תהליך העיבוד לרומן קל וללא מתח מכל זווית. לדוגמה, בעזרת Lumion LiveSync עבור ArchiCAD, אתה יכול לדגמן ולעבד בו זמנית, וכך לחסוך לך זמן בשני תהליכי העבודה. בנוסף, עם 1,200+ חומרים ו -5,600+ דגמים בספריית התוכן המובנית של Lumion, קל יותר מתמיד להפיח יופי, מרקם וריאליזם בעיצובים שלך.

נגן וידאו

שתי דרכים לייבא דגמי ArchiCAD ל- Lumion

1. עיבוד בזמן אמת עם LiveSync

Lumion LiveSync עבור ArchiCAD הוא תוסף העיבוד בזמן אמת בחינם המחבר בצורה חלקה את הפרויקטים שלך ב- ArchiCAD ו- Lumion.על ידי דוגמנות העיצוב שלך בסביבות עוצרות הנשימה של לומיון, אתה תמיד יכול לראות כיצד הבחירות שלך ישפיעו על התוצאה הסופית. פתר בעיות בעיצוב על ידי חקר האופן שבו המודל שלך מתקשר עם אלמנטים אמיתיים כגון אור וצל. שפר את המצגות על ידי עריכת שינויים במודל שלך תוך כדי ביצוע ועיבודם באופן מיידי, יפה.

2. ייצוא מ- ArchiCAD ל- Lumion

אמנם אנו ממליצים להשתמש בתוסף LiveSync לייבוא מודלים מהיר ויעיל יותר, אך Lumion מאפשר גם פונקציונליות חלקה וללא רבב אם אתה מעדיף לייבא את קובץ דגם ArchiCAD שלך.קבלת חוויה טובה ב- Lumion, זה יכול לעזור לייצא את המודל שלך מ- ArchiCAD כקובץ Collada (.DAE). לקבלת מידע נוסף אודות ייבוא קבצי ArchiCAD שלך ל- Lumion, עיין במדריך משמאל או בקר בהנחיות הייבוא של מודל ArchiCAD.

נגן וידאו

חמשת הסיבות העיקריות שהאדריכלים משתמשים ב- Lumion:

1. אתה יכול לעשות זאת בעצמך!
Lumion מאפשר לכל אחד ליצור סרטים ותמונות ללא הכשרה מוקדמת. זה כלי פונקציונלי לייצר בעצמך תלת ממד יפהפה. אינך צריך להעביר מיקור חוץ להדמיה יותר. זה חוסך לך זמן וכסף. כל מה שאתה צריך זה דגם תלת ממדי ולומיון ידאג לשאר. עם Lumion אתה מקבל ניסיון של שנים של מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

2. תוצאות מהירות מאוד
באמצעות Lumion תוכלו לערוך את עבודתכם בזמן אמת. הכל נועד לחסוך לך זמן. זה אומר שאתה יכול להגדיר הדמיה תוך מספר דקות ולבצע שינויים מהירים תוך כדי. תוצאות הסיום ניתנות באמצעות טכנולוגיית עיבוד GPU. זה מבטיח שהסרטים שלך יופיעו בשבריר מהזמן הדרוש לפתרונות אחרים. עם מהירות העיבוד התלת ממדי של Lumion אינך זקוק לחוות רינדור.

3. ספריית חפצים ועלווה גדולה
עיבוד הוא רק אחד הדברים הדרושים ליצירת הדמיות אפקטיביות. כדי ליצור חזותיים נפלאים אתה זקוק גם לשמים יפים, מים, דשא, חומרים, צמחים, אנשים, עצים וחפצים רבים אחרים. לומיון כוללת ספריית תוכן ענקית עם כלים, חומרים ואפקטים אמנותיים. הכל משולב בצורה מושלמת כך שתוכל להוסיף מיד עצים, אנשים ותכנים אחרים כדי להפיח חיים, תאורה ואווירה בהדמיות שלך.ל מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

4. עשו דברים חדשים עם הדמיה
באופן מסורתי להדמיה יש מגבלות רבות. עיבוד לוקח הרבה זמן ותוכנה כמעט תמיד מורכבת. Lumion הופך את זה לחלוטין על ידי מתן כלים שכולם יכולים להשתמש בהם. אין צורך בהכשרה בגרפיקה. העריכה והעיבוד הם כמעט מיידית וזה פותח דלתות לדרכים חדשות לעסק שלך להשתמש באפשרויות שמציעה הדמיה. לדוגמא, תוכלו להתאים אישית סרטון בזמן אמת במקום או שתוכלו להוסיף אפקטים של רישום להדמיה שלכם באופן מיידי בלחיצת עכבר, המספקת מיד לעבודה שלכם תחושה רעיונית ואמנותית.

5. צור הדמיות גדולות

הרבה תוכנות מתקשות עם דגמים גדולים או שטחים גדולים. הטכנולוגיה הייחודית של Lumion הופכת אותו למתאים מאוד לדברים כמו הדמיית נוף. ללא מאמץ, תוכלו לערוך שטחים גדולים ולהוסיף ממש עשרות אלפי עצים, צמחים או מבנים. אנו מקבלים משוב רב מהמשתמשים שלנו כי Lumion כרגע היא התוכנה היחידה בעולם שמאפשרת לך לערוך ולהפוך אזורים כה גדולים ללא מאמץ. אפילו היו לנו דוגמאות לעיירות שלמות שהוצגו בלומיון!