וקטורוורקס – לומיון

לומיון עבור תוכנת וקטורוורקס

הפוך את הפרוייקט המתוכנן בתוכנת ארכיקאד להדמיה מדהימה בתוכנת לומיון

הדמיות לומיון מתוכנת וקטורוורקס מדהימות בתוך שניות

לא משנה מהו פרויקט ה- וקטורוורקס שלך, Lumion ,תעזור לך להחיות אותו.

כשמדובר ב- BIM ובמגוון החדשני של יכולות רישום תלת-ממדיות חכמות, Nemetchek Vectorworks נותר אחד מכלי התכנון העיקריים בענפי האדריכלות, ההנדסה והבנייה.

תוכנת העיבוד של Lumion תוכננה במיוחד עבור אדריכלים שרוצים להעביר את היופי והחזון של פרויקטי Vectorworks שלהם. גם אם יש לך ניסיון אפס בתלת מימד 3D, Lumion מייצר באופן מיידי חיבור חי לפרויקט Vectorworks שלך.

ותוך פחות משעה תוכלו ללכוד את הפרויקט שלכם בסביבה האמיתית שלו או בהקשר רעיוני בצורה משכנעת ומרתקת.

תוכלו ליצור במהירות תמונות, קטעי וידאו ו -360 פנורמות (המתאימות ל- VR) ולהראות את העיצוב שלכם כפי שהוא נראה ביער עבות, ליד האוקיאנוס, או בקצה ללא מוצא. אם אתה מעצב חללי פנים, טכנולוגיית התאורה והצללים של לומיון עוזרת לספק תחושה של מרחב, חומרים ורגש.

ממשק Lumion ועיבוד בזמן אמת עבור Vectorworks

ייצוא קובץ Vectorworks לתוכנת LUMION

הגדר מיד ויזואליזציה בזמן אמת בין Vectorworks ל- Lumion. שנה את צורת דגם Vectorworks ותראה שינויים אלה מתרחשים, בזמן אמת, בסביבה עוצרת הנשימה וחיי החיים.
כאשר אתה ממשיך לדגמן ב- Vectorworks, תוכל להציג בו זמנית את הפרויקט שלך בלומיון מוקף בנוף סוחף ומלא תכונות (הרים, מים, דשא). חומרים יפים הופכים את העיצוב ל’פופ ‘, בעוד שתאורה פוטו-ריאליסטית מגבירה לפתע את תחושת הסביבה, הריאליזם והעומק.

 

2 דרכים לייבא מודל מוקטורוורקס לתוכנת לומיון

1. עיבוד בזמן אמת עם LiveSync

Lumion LiveSync עבור Vectorworks הוא תוסף העיבוד בזמן אמת בחינם המחבר בצורה חלקה את הפרויקטים שלך ב- Vectorworks ו- Lumion.
על ידי דוגמנות העיצוב שלך בסביבות עוצרות הנשימה של לומיון, אתה תמיד יכול לראות כיצד הבחירות שלך ישפיעו על התוצאה הסופית. פתר בעיות בעיצוב על ידי חקר האופן שבו המודל שלך מתקשר עם אלמנטים אמיתיים כגון אור וצל. שפר את המצגות על ידי עריכת שינויים במודל שלך תוך כדי ביצוע ועיבודם באופן מיידי, יפה.

למד על LiveSync עבור Vectorworks במדריך זה

אמנם אנו ממליצים להשתמש בתוסף LiveSync לייבוא מודלים מהיר ויעיל יותר, אך Lumion מאפשר גם פונקציונליות חלקה וללא רבב אם אתה מעדיף לייבא את קובץ דגם ArchiCAD שלך.
לקבלת חוויה טובה ב- Lumion, זה יכול לעזור לייצא את המודל שלך מ- ArchiCAD כקובץ Collada (.DAE). לקבלת מידע נוסף אודות ייבוא קבצי ArchiCAD שלך ל- Lumion, עיין במדריך משמאל או בקר בהנחיות הייבוא של מודל ArchiCAD.

נגן וידאו

חמשת הסיבות העיקריות שהאדריכלים משתמשים ב- Lumion

1. אתה יכול לעשות זאת בעצמך!
Lumion מאפשר לכל אחד ליצור סרטים ותמונות ללא הכשרה מוקדמת. זה כלי פונקציונלי לייצר בעצמך תלת ממד יפהפה. אינך צריך להעביר מיקור חוץ להדמיה יותר. זה חוסך לך זמן וכסף. כל מה שאתה צריך זה דגם תלת ממדי ולומיון ידאג לשאר. עם Lumion אתה מקבל ניסיון של שנים של מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

2. תוצאות מהירות מאוד
באמצעות Lumion תוכלו לערוך את עבודתכם בזמן אמת. הכל נועד לחסוך לך זמן. זה אומר שאתה יכול להגדיר הדמיה תוך מספר דקות ולבצע שינויים מהירים תוך כדי. תוצאות הסיום ניתנות באמצעות טכנולוגיית עיבוד GPU. זה מבטיח שהסרטים שלך יופיעו בשבריר מהזמן הדרוש לפתרונות אחרים. עם מהירות העיבוד התלת ממדי של Lumion אינך זקוק לחוות רינדור.

3. ספריית חפצים ועלווה גדולה
עיבוד הוא רק אחד הדברים הדרושים ליצירת הדמיות אפקטיביות. כדי ליצור חזותיים נפלאים אתה זקוק גם לשמים יפים, מים, דשא, חומרים, צמחים, אנשים, עצים וחפצים רבים אחרים. לומיון כוללת ספריית תוכן ענקית עם כלים, חומרים ואפקטים אמנותיים. הכל משולב בצורה מושלמת כך שתוכל להוסיף מיד עצים, אנשים ותכנים אחרים כדי להפיח חיים, תאורה ואווירה בהדמיות שלך.ל מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

4. עשו דברים חדשים עם הדמיה
באופן מסורתי להדמיה יש מגבלות רבות. עיבוד לוקח הרבה זמן ותוכנה כמעט תמיד מורכבת. Lumion הופך את זה לחלוטין על ידי מתן כלים שכולם יכולים להשתמש בהם. אין צורך בהכשרה בגרפיקה. העריכה והעיבוד הם כמעט מיידית וזה פותח דלתות לדרכים חדשות לעסק שלך להשתמש באפשרויות שמציעה הדמיה. לדוגמא, תוכלו להתאים אישית סרטון בזמן אמת במקום או שתוכלו להוסיף אפקטים של רישום להדמיה שלכם באופן מיידי בלחיצת עכבר, המספקת מיד לעבודה שלכם תחושה רעיונית ואמנותית.

5. צור הדמיות גדולות

הרבה תוכנות מתקשות עם דגמים גדולים או שטחים גדולים. הטכנולוגיה הייחודית של Lumion הופכת אותו למתאים מאוד לדברים כמו הדמיית נוף. ללא מאמץ, תוכלו לערוך שטחים גדולים ולהוסיף ממש עשרות אלפי עצים, צמחים או מבנים. אנו מקבלים משוב רב מהמשתמשים שלנו כי Lumion כרגע היא התוכנה היחידה בעולם שמאפשרת לך לערוך ולהפוך אזורים כה גדולים ללא מאמץ. אפילו היו לנו דוגמאות לעיירות שלמות שהוצגו בלומיון!