סקצ’אפ ללומיון

לומיון עבור תוכנת סקצ'אפ

הפוך את הפרוייקט הממודל בתוכנת סקצ'אפ להדמיה מהממת על ידי תוכנת לומיון

הדמיות לומיון ממודל תלת מימד סקצ'אפ בקליק

לא חשוב כמה גדול הפרוייקט לומיון תרנדר את ההדמיה במהירות הבזק

Lumion מיוצר במיוחד עבור אדריכלים הזקוקים לכלי אמין כדי להחיות את דגמי SketchUp שלהם. עם תאימות רחבה ועיבוד בזמן אמת בין Lumion ו- SketchUp, קל ליצור זרימת עבודה של דוגמנות לעיבוד המהירה, פרודוקטיבית וללא מתח

אז כשאתה מפתח את הדגם שלך ב- SketchUp, אתה תמיד יכול להציג אותו בסביבות היפות של לומיון, עם תנאי אקלים פוטוריאליסטיים ותאורה טבעית, ריהוט פנים וחוץ מספריית התוכן של לומיון ואפקטים חדישים לסגנון עיבוד קולנועי ורגשי. .

ממשק Lumion ועיבוד בזמן אמת עבור סקצ’אפ

ייצוא קובץ סקצ'אפ לתוכנת LUMION

מדוע להשתמש ב- Lumion ל- SketchUp?
צור באופן מיידי עיבודים איכותיים בכל נקודה בתהליך
הפוך את המודל שלך בזמן אמת עם Lumion LiveSync
נשמו את היופי, המרקם והריאליזם בעיצוב שלכם בעזרת 1,200+ חומרי Lumion
צור אווירה אמיתית או רעיונית בקלות באמצעות ספריית תוכן הפריטים של Lumion, המורכבת מ -5,600+
צור תמונות באיכות גבוהה בתוך דקות; ליצור קטעי וידאו בכמה שעות קצרות
צור 360 פנורמות ל- in

 

שתי דרכים לייבא דגמי SketchUp ל- Lumion

1. עיבוד בזמן אמת עם LiveSync
Lumion LiveSync for SketchUp הוא תוסף העיבוד החינמי בזמן אמת המחבר בצורה חלקה את מודל ה- SketchUp 3D שלך לפרויקט Lumion חי. שינויים במודל התלת מימד שלך באים לידי ביטוי באופן מיידי בסביבותיה היפות והמאופיינות של Lumion, ומעניקות לך חלון לעיצוב שלך כפי שהוא ייראה בסביבה האמיתית או הרעיונית שלו.

אתה יכול להוריד את התוסף בחינם מאחסון ההרחבה SketchUp

2. ייצא מ- SketchUp ל- Lumion

Lumion תואם כמעט לכל תוכנות העיצוב בתלת מימד והוא מציע ייבוא חלק של קבצי SketchUp (.skp) מקוריים. אם אתה צריך לייצא את המודל שלך כסוג קבצים אחר, כגון DWG, COLLADA או FBX, התאימות הרחבה של Lumion מקלה על ייבוא כל הדגמים שלך לפרויקט Lumion אחד.

 

צריך לבצע שינויים בעיצוב SketchUp שלך? בלחיצה אחת בלבד תוכלו לטעון מחדש את המודל לפרויקט לומיון שלכם מבלי לאבד כל עבודה קודמת שלכם.

חמשת הסיבות העיקריות שהאדריכלים משתמשים ב- Lumion:

1. אתה יכול לעשות זאת בעצמך!
Lumion מאפשר לכל אחד ליצור סרטים ותמונות ללא הכשרה מוקדמת. זה כלי פונקציונלי לייצר בעצמך תלת ממד יפהפה. אינך צריך להעביר מיקור חוץ להדמיה יותר. זה חוסך לך זמן וכסף. כל מה שאתה צריך זה דגם תלת ממדי ולומיון ידאג לשאר. עם Lumion אתה מקבל ניסיון של שנים של מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

2. תוצאות מהירות מאוד
באמצעות Lumion תוכלו לערוך את עבודתכם בזמן אמת. הכל נועד לחסוך לך זמן. זה אומר שאתה יכול להגדיר הדמיה תוך מספר דקות ולבצע שינויים מהירים תוך כדי. תוצאות הסיום ניתנות באמצעות טכנולוגיית עיבוד GPU. זה מבטיח שהסרטים שלך יופיעו בשבריר מהזמן הדרוש לפתרונות אחרים. עם מהירות העיבוד התלת ממדי של Lumion אינך זקוק לחוות רינדור.

3. ספריית חפצים ועלווה גדולה
עיבוד הוא רק אחד הדברים הדרושים ליצירת הדמיות אפקטיביות. כדי ליצור חזותיים נפלאים אתה זקוק גם לשמים יפים, מים, דשא, חומרים, צמחים, אנשים, עצים וחפצים רבים אחרים. לומיון כוללת ספריית תוכן ענקית עם כלים, חומרים ואפקטים אמנותיים. הכל משולב בצורה מושלמת כך שתוכל להוסיף מיד עצים, אנשים ותכנים אחרים כדי להפיח חיים, תאורה ואווירה בהדמיות שלך.ל מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

4. עשו דברים חדשים עם הדמיה
באופן מסורתי להדמיה יש מגבלות רבות. עיבוד לוקח הרבה זמן ותוכנה כמעט תמיד מורכבת. Lumion הופך את זה לחלוטין על ידי מתן כלים שכולם יכולים להשתמש בהם. אין צורך בהכשרה בגרפיקה. העריכה והעיבוד הם כמעט מיידית וזה פותח דלתות לדרכים חדשות לעסק שלך להשתמש באפשרויות שמציעה הדמיה. לדוגמא, תוכלו להתאים אישית סרטון בזמן אמת במקום או שתוכלו להוסיף אפקטים של רישום להדמיה שלכם באופן מיידי בלחיצת עכבר, המספקת מיד לעבודה שלכם תחושה רעיונית ואמנותית.

5. צור הדמיות גדולות

הרבה תוכנות מתקשות עם דגמים גדולים או שטחים גדולים. הטכנולוגיה הייחודית של Lumion הופכת אותו למתאים מאוד לדברים כמו הדמיית נוף. ללא מאמץ, תוכלו לערוך שטחים גדולים ולהוסיף ממש עשרות אלפי עצים, צמחים או מבנים. אנו מקבלים משוב רב מהמשתמשים שלנו כי Lumion כרגע היא התוכנה היחידה בעולם שמאפשרת לך לערוך ולהפוך אזורים כה גדולים ללא מאמץ. אפילו היו לנו דוגמאות לעיירות שלמות שהוצגו בלומיון!