ריינו – לומיון

לומיון עבור תוכנת ריינו

הפוך את הפרוייקט המתוכנן בתוכנת ריינו להדמיה מדהימה

הדמיות הפרוייקט המתוכנן בתוכנת ריינו בעזרת לומיון תקבלו מדהימות בתוך שניות

לא משנה איזה פרויקט תכננת בריינו, Lumion תעזור לך להחיות אותו ולהציג אותו באופן אלגנטי ואיכותי.

כשמדובר ב- BIM ובמגוון החדשני של יכולות רישום תלת-ממדיות חכמות, ריינו נותר אחד מכלי התכנון העיקריים בענפי האדריכלות, ההנדסה והבנייה העוזרת לייצר תכנון אמורפי ..

תוכנת העיבוד של Lumion תוכננה במיוחד עבור אדריכלים שרוצים להעביר את היופי והחזון של פרויקטי Revit שלהם. גם אם יש לך ניסיון אפס בתלת מימד 3D, Lumion מייצר באופן מיידי חיבור חי לפרויקט Rhinot שלך.

ותוך פחות משעה תוכלו ללכוד את הפרויקט שלכם בסביבה האמיתית שלו או בהקשר רעיוני בצורה משכנעת ומרתקת.

תוכלו ליצור במהירות תמונות, קטעי וידאו ו -360 פנורמות (המתאימות ל- VR) ולהראות את העיצוב שלכם כפי שהוא נראה ביער עבות, ליד האוקיאנוס, או בקצה ללא מוצא. אם אתה מעצב חללי פנים, טכנולוגיית התאורה והצללים של לומיון עוזרת לספק תחושה של מרחב, חומרים ורגש.

ממשק Lumion ועיבוד בזמן אמת עבור Rhino

ייצוא קובץ Rhino לתוכנת LUMION

Lumion LiveSync הוא תוסף חינמי שיוצר חיבור בזמן אמת בזמן אמת עם פרויקטים של דוגמנות Revit ועבודות טיוח של Lumion. מה זה אומר? על ידי הורדת התוסף LiveSync (למטה) והתקנתו ב- Rhinot, תוכל לחבר באופן מיידי את שתי התוכניות הללו כך שכל שינוי שתבצע במודל ב- Rhino יבוא לידי ביטוי באופן מיידי בסביבות היפות של Lumion.

כאשר אתה נמצא בשלבים המוקדמים של תהליך העיצוב, למשל, LiveSync נותן לך את היתרון של לראות תמיד כיצד אפשרויות ה- BIM שלך משפיעות על ההצגה הפוטוריאליסטית או הרעיונית של הפרויקט שלך.ראה כיצד שינוי במידות הסלון יכול לשנות את זרימת האור. נסה רעיונות עיצוב לגג ובדוק כדי לוודא שהוא תואם את ההקשר של שכונת הפרויקט האמיתית.התנסו בעיצוב נוף בבוקר גשום, או בבניין משרדים בלילה בהיר. הורד את LiveSync עבור Revit למטה וראה כיצד טיוח בזמן אמת יכול להשפיע לטובה על תהליכי העבודה שלך.קבל LiveSync עבור Rhino

עבודה בלייב סינק

תמחיש את הפרוייקט שלך בריינו על ידי הדמיות מדהימות בלומיון

צלם את חיי העיצובים שלךעל ידי התאמת זרימת העבודה שלך דוגמאות קרנף לעיבוד תלת-ממדי של לומיון, אתה יכול להפחית באופן דרמטי את המשך הזמן שנדרש כדי לתפוס באמת את החיים, היופי והרגש של העיצובים שלך, המוצגים כתמונות, קטעי וידאו באיכות גבוהה -360 פנורמות.כדי להשתמש ב- Lumion, כל שעשה לעשות הוא לייבא את המודל שלך ואז להתחיל לעצב את הנוף שמסביב באמצעות כלים אמינים ומוכרים. אתה יכול להלביש את עיצוב הבניין שלך בחומרים איכותיים שמרגישים אמיתיים, להוסיף חפצים פנימיים וחיצוניים כדי להראות סביבת מגורים ואז להפיק תוצאה פוטו-ריאליסטית או רעיונית.

חמשת הסיבות העיקריות שהאדריכלים משתמשים ב- Lumion:

1. אתה יכול לעשות זאת בעצמך!
Lumion מאפשר לכל אחד ליצור סרטים ותמונות ללא הכשרה מוקדמת. זה כלי פונקציונלי לייצר בעצמך תלת ממד יפהפה. אינך צריך להעביר מיקור חוץ להדמיה יותר. זה חוסך לך זמן וכסף. כל מה שאתה צריך זה דגם תלת ממדי ולומיון ידאג לשאר. עם Lumion אתה מקבל ניסיון של שנים של מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

2. תוצאות מהירות מאוד
באמצעות Lumion תוכלו לערוך את עבודתכם בזמן אמת. הכל נועד לחסוך לך זמן. זה אומר שאתה יכול להגדיר הדמיה תוך מספר דקות ולבצע שינויים מהירים תוך כדי. תוצאות הסיום ניתנות באמצעות טכנולוגיית עיבוד GPU. זה מבטיח שהסרטים שלך יופיעו בשבריר מהזמן הדרוש לפתרונות אחרים. עם מהירות העיבוד התלת ממדי של Lumion אינך זקוק לחוות רינדור.

3. ספריית חפצים ועלווה גדולה
עיבוד הוא רק אחד הדברים הדרושים ליצירת הדמיות אפקטיביות. כדי ליצור חזותיים נפלאים אתה זקוק גם לשמים יפים, מים, דשא, חומרים, צמחים, אנשים, עצים וחפצים רבים אחרים. לומיון כוללת ספריית תוכן ענקית עם כלים, חומרים ואפקטים אמנותיים. הכל משולב בצורה מושלמת כך שתוכל להוסיף מיד עצים, אנשים ותכנים אחרים כדי להפיח חיים, תאורה ואווירה בהדמיות שלך.ל מומחים לגרפיקה ממוחשבת המוצגים בצורה קלה לגישה. Lumion תואם את כל תוכנות התכנון התלת ממדי, כגון Revit, SketchUp ו- ArchiCAD.

4. עשו דברים חדשים עם הדמיה
באופן מסורתי להדמיה יש מגבלות רבות. עיבוד לוקח הרבה זמן ותוכנה כמעט תמיד מורכבת. Lumion הופך את זה לחלוטין על ידי מתן כלים שכולם יכולים להשתמש בהם. אין צורך בהכשרה בגרפיקה. העריכה והעיבוד הם כמעט מיידית וזה פותח דלתות לדרכים חדשות לעסק שלך להשתמש באפשרויות שמציעה הדמיה. לדוגמא, תוכלו להתאים אישית סרטון בזמן אמת במקום או שתוכלו להוסיף אפקטים של רישום להדמיה שלכם באופן מיידי בלחיצת עכבר, המספקת מיד לעבודה שלכם תחושה רעיונית ואמנותית.

5. צור הדמיות גדולות

הרבה תוכנות מתקשות עם דגמים גדולים או שטחים גדולים. הטכנולוגיה הייחודית של Lumion הופכת אותו למתאים מאוד לדברים כמו הדמיית נוף. ללא מאמץ, תוכלו לערוך שטחים גדולים ולהוסיף ממש עשרות אלפי עצים, צמחים או מבנים. אנו מקבלים משוב רב מהמשתמשים שלנו כי Lumion כרגע היא התוכנה היחידה בעולם שמאפשרת לך לערוך ולהפוך אזורים כה גדולים ללא מאמץ. אפילו היו לנו דוגמאות לעיירות שלמות שהוצגו בלומיון!

2 דרכים להעביר מודל תלת מימד מתוכנת ריינו ללומיון

1. עיבוד בזמן אמת עם LiveSync
LiveSync for Rhino הוא תוסף ההעברה בחינם בזמן אמת שיוצר קשר חי בין פרויקט Rhino שלך לבין Lumion. בן רגע מייבא LiveSync את המודל שלך ל- Lumion ומאפשר לך לעבוד בשתי התוכניות, בו זמנית.

בעזרת LiveSync תוכל לראות את הבניין שלך בזמן שאתה בונה אותו. וקבל תובנה שלא יסולא בפז בפיתוח העיצובים שלך.

2. ייצוא מררינו  ללומיון
בעוד שאנו ממליצים על LiveSync עבור ריינו לתהליך עבודה דינמי קל, אתה יכול גם לייצא את הדגמים שלך מריינו ואז לייבא אותם ישירות ל- Lumion. באופן אידיאלי, עליך לשמור את דגם הררינו שלך כקובץ .DAE (COLLADA), מכיוון שהדבר יאפשר חוויה חלקה ומהירה יותר.

דוגמאות חיות של התוצאות המתקבלות בתוכנת לומיון