השיפורים בלייבסינק לתוכנת Revit

תתגשמי עם Revit! ב- LiveSync המשופר, באפשרותך לדגם את עיצובי ה- Revit שלך בהקשר של העולם האמיתי.

אתה אולי מכיר את LiveSync for Revit, אבל לא אוהב את זה.

מאז שיצא ב- Lumion 7.3, LiveSync for Revit אפשרה הדמיה בזמן אמת בין שתי תוכנות AEC אלה.

עבור לומיון, LiveSync עברה מהפך נרחב. לא רק שתוכלו לראות את דגם ה- Revit 3D שלכם בסביבה היפה להפליא של לומיון, אלא תוכלו גם לנצל את הפונקציות החדשות, כלומר:

סנכרון חומרים בזמן אמת

Revit-Lumion camera synchronization

ניהול פרויקטים מסונכרנים

כעת, כשאתה מתקשר עם הדגם שלך ב- Revit, סצנת הלומיון המסונכרנת שלך תתעדכן אוטומטית ומיידית. כתוצאה מכך, תוכלו לצלול לזרם היצירתי של פיתוח עיצוב או להראות את עבודותיכם ללקוחות במתכונת אינטראקטיבית וכוללת.

התוספים LiveSync עבור SketchUp ו- Revit הם בחינם עבור כולם.

כיצד להוריד ולהתקין את התוסף LiveSync for Revit

כיצד להפעיל את LiveSync עבור Revit

אתה יכול להתקין את התוסף LiveSync עבור Revit ב- Revit 2015-2018 על ידי איתור ולחיצה (או לחיצה כפולה) על קובץ ההתקנה שהורדת מחנות האפליקציות AutoDesk.

עקוב אחר ההנחיות ויש להתקין את גרסת LiveSync. אם אתה נתקל בבעיות, תוכל לעיין במדריך להתקנת תוספות עבור Revit

בפעם הבאה שתתחיל לבצע Revit תופיע כרטיסיה של לומיון בין הכרטיסייה ‘נהל’ לכרטיסייה ‘שנה’.

אתה יכול לראות את כל תהליך ההורדה וההתקנה במדריך הבא:

לחץ על הכרטיסייה כדי לראות את התכונה LiveSync for Revit. פתח את לומיון ובחר סצינה.

כדי ש- LiveSync יתחיל חיבור בזמן אמת, הקפד לבחור תצוגה תלת-ממדית של הפרויקט שלך ב- Revit.

טיפ חם: רוצה הקשר מיידי לפרויקט שלך? בחר באחת משמונה סצינות הדוגמה בלומיון, כמו בית פרנסוורת ‘, והסר את הבית ואת פנים. הסר עצים ופריטים אחרים לפי הצורך כדי לפנות מקום לפרויקט שלך, והפעל את LiveSync. וואלה! רקע מיידי, ואתה מוכן לעבד.

LiveSync להדגמת Revit - בית הדוגמאות הבסיסי

LiveSync for Revit שמה לה למטרה להאיץ את זרימות העבודה ולעזור לך לראות את מודל ה- Revit החי שלך משופר עם סביבה דמוית חיים, תאורה צללית וצללים וחומרים כה אמיתיים, נראה כאילו אתה יכול להושיט יד ולגעת בהם.

כדי להראות כיצד LiveSync for Revit מכניס אותך לזרם של פיתוח עיצובי עצום, השתמשנו בפרויקט הדגימה הידוע הרחב של Revit.

לאחר שתתחיל לבצע את הסנכרון בזמן אמת, כל מה שתעשה ב- Revit יתעדכן אוטומטית בלומיון בינתיים אתה יכול להלביש את סצנת לומיון שלך עם נוף מלא בהשתתפות, חפצים כמו עצים וצמחים, מכוניות, אנשים, ריהוט וחומרים בהבחנה גבוהה.

בואו לבדוק כמה מהדרכים האחרות בהן תוכלו ליהנות מהמחשה בזמן אמת של LiveSync.

סנכרון מודל

הרגישו את המרחב של פרויקטים של Revit כמו שלא היו מעולם. LiveSync for Revit יוצר חיבור בזמן אמת בין מודל ה- Revit 3D שלך להמחשה ולביצוע של לומיון.

כשאתה משנה אובייקט ב- Revit, האובייקט בלומיון מתעדכן מייד. הורד את גובה הקיר, למשל, והקיר משתנה ממש בלומיון.

שנה את הממדים של חלון ב- Revit, ודגם ה- Lumion החי שלך יציג מיד את גדלי החלון החדשים.

הכניסה ל”זרם “היצירתי ובמקביל חיבור חוויית הדוגמנות והמחשה שלך, LiveSync ללומיון מבטיח שתקבל תמיד מבט מקורי וכולל אמירה על הפרוייקט שלך בזמן שאתה בונה אותו.

סנכרון חומרים

סנכרון חומרים הוא חדש ב- LiveSync for Revit המשופר. כעת, כל חומרי ה- Revit שלך יסונכרנו עם לומיון ויוסיפו עומק וריאליזם לכל תהליך המרקם.

אך אסור להסתמך אך ורק על סנכרון החומרים Revit ללומיון, מכיוון שהוא רק מעביר את המרקמים המפוזרים (הצבעים) והצבעים שלך עבור חומרים גנריים.

במקום זאת, תוכלו להחיל את החומרים ברזולוציה גבוהה של לומיון על הדמיית התלת מימד שלכם ולהעניק לפרויקט שלכם שכבה נוספת של לק.

LiveSync תומך גם בהדמיה בזמן אמת של מרקמי הצבעים הבאים:

 • קרמיקה
 • בטון
 • עץ
 • בנייה
 • אבן

זה תומך גם בחומרים המפוזרים הבאים:

 • זיגוג
 • זכוכית מלאה
 • מים
 • מתכת
 • צבע מתכתי
 • מראה
 • פלסטיק
 • צבע קיר

חומרים מזכוכית ומים ב- Revit יהפכו אוטומטית לחומר המים PureGlass וה- מציאותי של Lumion. המרת חומרים אוטומטית זו תתרחש רק ב- LiveSync הראשוני.

כדי להבטיח שההמרה האוטומטית פועלת עבור מים, הקפד לבחור רק חומר נוזלי עם ‘מים’ כ’סוג החומר ‘.

סנכרון מצלמה

קיבלת מבט מושלם ממעוף הציפור על הדגם שלך ב Revit? כשאתה ממשיך לפתח את העיצובים שלך ב- Revit, מובטח לך כי אותה תצוגת מצלמה בדיוק של הפרוייקט שלך היא בהדמיה המסונכרנת של לומיון.

סנכרון המצלמה של LiveSync עובד רק עם ‘מצלמה פרספקטיבה’ ב- Revit. ודא שהתיבה ‘פרספקטיבה’ מסומנת לפני הפעלת סנכרון המצלמה.

LiveSync לקבלת תוצאות פוטוריאליסטיות וקונספטואליות

עם הפעלת LiveSync אתה יכול לבנות בו זמנית את סצנת הלומיון שלך לעיבוד, גם אם אתה עדיין מפתח את העיצוב ב- Revit.

במצב צילום או וידאו, התחל בהעלאת ערימת אפקטים מועדפת, בחירה באחד מהסגנונות שנקבעו מראש או הוספת אפקטים שונים ליצירת סגנון משלך.

אם תלחץ על הסמל “בנה עם אפקטים”, תוכל להציג את הפרוייקט שלך המסונכרן בזמן אמת עם האפקטים הסגנוניים שנוספו. בדרך זו תוכלו לקבל מושג טוב יותר על המראה והתחושה של הפרויקט, כולל תאורה וצללים:

LiveSync for Revit מעניק לך גם מבט מעמיק על הפרויקט שלך מנקודת מבט רעיונית. על ידי בניית מחסנית האפקטים הרעיוניים שלך וצפייה בפרויקט המסונכרן במצב ‘בנה עם אפקטים’, אתה יכול לבדוק מחדש כדי לוודא שהקהל שלך מבין את המושגים שאתה מביא קדימה.

יבוא ושמירה של הפרויקט שלך

עם LiveSync החדש עבור Revit בלומיון, אתה כבר לא צריך לייבא בנפרד את פרויקט Revit שלך. על ידי הפעלת חיבור LiveSync, כעת לומיון תייבא אוטומטית את הדגם שלך.

חיסכון ופיתוח פרויקטים הוא גם קל ומהיר, ומאפשר איטרציה של פרוייקטים בזמן אמת ושיתופי פעולה כמו שלא היו מעולם.

בסרטון הבא תוכלו לראות שיפור זרימת עבודה חדש זה, המיושם במודל SketchUp; עם זאת, תוכלו לעקוב אחר אותם טיפים וטכניקות בעת בניית פרויקט Revit-לומיון.

כשעוברים טקסטורה ועבודה על הסצינה בלומיון, תוכלו לשמור את הקובץ כ- .LS8. בפעם הבאה שתתחיל לעבוד, או ששותף לעבודה יתחיל להוסיף למודל, פשוט פתח את קובץ ה- Revit ואת פרויקט הלומיון שנשמר, הפעל את LiveSync ועצב אותו משם!

טיפ חם: האם אתה מרקם בזמן שעמיתך מוסיף את עיצובי הנוף? עם LiveSync בלומיון, אתה יכול לשתף פעולה עם אחרים ולהשתמש בלומיון כקובץ הסיום שלך. הפעל את LiveSync כדי להוסיף את הדגם ואת המרקמים שלו בלומיון. לאחר מכן לצבוט את מרקמי הדגם ושמירת קובץ הלומיון (.LS8), תוכלו להעביר קובץ זה לעובד אדריכל הנוף שלכם כך שהוא / היא יוכלו לסנכרן את הנופים תוצרת Revit לסצנת לומיון. תוכלו לסיים פרויקטים מדהימים מהר מתמיד!

הדמיה בזמן אמת עם LiveSync for Revit

LiveSync עבור Revit המשופר בכל מקום מציב אותך בתוך הדגם שלך ומראה לך את הניואנסים של העיצוב שלך כמו שלא ראית מעולם. כשתמשיכו לפתח את הפרויקט, תוכלו לבחון את מודל ה- Revit שלכם באור חדש לגמרי תוך הצגת העיצובים שלכם בהקשר של העולם האמיתי.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses