לכידה חיצונית בלומיון 10

דמיינו את הפלא של אלף כוכבים מסנוורים. התאם תמונות בחיים האמיתיים לדגמים שלך שניתנו על ידי לומיון.

ליצור גבעות, מדרונות ועמקים מתגלגלים ברגע.

 לומיון 10 הגיע עם שלל תכונות חדשות שיסייעו לאדריכלים להאיץ את זרימות העבודה שלהם וליצור ביעילות תמונות, קטעי וידאו ו 360 פנורמה יפהפיים, בעלי השפעה.

רבות מהתכונות החדשות הללו נועדו לצמצם את כמות המאמץ הדרושה בסופו של דבר ליצירת טיולים עשירים בפרטים, אך תוכלו למצוא גם כמה אפקטים עוצמתיים וחדישים כדי להחדיר את היופי וליצור כמה תצוגות חיצוניות די מרהיבות של הפרויקטים שלכם.

בפוסט בבלוג זה תוכלו לחקור חמש מהתכונות החדשות בלומיון 10, כולל:

  1. שמיים אמיתיים בלילה *
  2. זוהר צפוני*
  3. התאמת תמונות *
  4. מפות גובה עבור OSM *
  5. סגנונות אמן AI.
    כולל סרטוני תכונה, הדרכות ועוד, תוכלו ללמוד עוד כיצד חמשת התכונות הללו יכולות לעזור בשיפור תהליך העיבוד. כדי לראות את כל מה שיש ל- לומיון 10 להציע, עיין ברשימת התכונות בדף ‘מה חדש‘.

שמיים אמיתיים בלילה(גרסת הפרו).

אפקט השמיים האמיתיים במצב צילום, וידאו ופנורמה שוחרר עם לומיון 9.

תוך שימוש בטכנולוגיית Sky Light 2 ותמונות HDRI מפורטות להפליא של שמים אמיתיים, אפקט זה איפשר לאדריכלים למקם את העיצובים שלהם מייד תחת שמיים מעוררי רקע עם רקע מדהים.

עוצב על ידי Marco Caccini.

עם שחרורו של לומיון 10, היו שלושה דברים חשובים שקרה עם השמיים האמיתיים.

  1. חמישה שמי לילה חדשים נוספו לאפקט השמיים האמיתיים
  2. 39 השמיים הנותרים הנותרים הועמדו לזמינים בלומיון 10
  3. השמיים האמיתיים נגישים כעת במצב בנייה בלומיון.

חמישה שמי לילה חדשים

כשמסתכלים אל שמי הלילה ואלף הכוכבים המסנוורים שלה, קל לחוש תחושת פליאה ויופי כלפי סביבך. זו התחושה שרצינו לעזור לאדריכלים ליצור בעת הצגת העיצובים שלהם, ועכשיו אנו שמחים להציג 5 שמיים ריאליים חדשים בלילה.

חמשת שמי הלילה החדשים כוללים:

שמי לילה ראשון

שמי לילה שני

שמי לילה שלישי

שמי לילה רביעי

שמי לילה חמישי

עוצב על ידי Ten Over Studio.

39 שמיים אמיתיים ששוחררו בלומיון 10

חמשת שמי הלילה החדשים זמינים רק ב- גרסת 10 פרו, אך אם ברשותך לומיון 10 (ולא רישיון לגרסת 10 פרו), תגלה שתוכל להשתמש ב 39 השמיים האחרים ששוחררו בשנה שעברה עם לומיון 9.

בין השמיים האמיתיים שלא נעולים עבור משתמשי לומיון 10, תוכלו למצוא שמיים בהירים, שמיים מעוננים, שמי בוקר, שמי ערב ועוד.

שמיים אמיתיים זמינים במצב בניה בלומיון.

לבסוף, בבניית הפרויקטים שלך בעורך של לומיון, אתה יכול לראות את העיצוב שלך עם הגדרת מזג האוויר של שמיים אמיתיים.

כדי להוסיף שמיים של ממש לעורך מצב ה- לומיון שלך לבנות, פשוט לחץ על הכרטיסייה “מזג אוויר”. משם, אתר את כפתור השמיים האמיתיים והפעל אותו. עכשיו אתה יכול לבחור שמיים אמיתיים שישמשו כשאתה בונה את שאר פרויקט הלומיון שלך.

עוצב על ידי Van Manen.

זוהר צפוני(גרסת הפרו)

האוראורה בוריאליס (נקראת גם אוראורה, אורות צפון, אורות דרום וכן הלאה) משפיעה בדרך כלל על מבנים וסביבות שנראו בצפון הרחוק ובדרום הרחוק, ולכן אם אתם מתכננים בניין לעיר ניו יורק, זה די נדיר לראות את הבניין הזה תחת אורורה.

אבל אם אי פעם ראית את אורות האורורה בחיים האמיתיים, אתה מכיר את התחושה העוצמתית ואת תחושת היופי ואת הפלא שהם מקנים.

כעת, ב- לומיון 10 פרו, אתה יכול לתת טעם אתרי ואמנותי לעיבוד שלך על ידי הצגת העיצובים שלך תחת תזמורת של צבע ויופי עם האפקט החדש של אורורה בוראליס. תוכלו ללמוד עוד על אפקט זה וכיצד תוכלו לשלב אותו עם שמי הלילה, בסרטון שלהלן.

התאמת תמונות(גרסת הפרו)

אדריכלים ומעצבים רבים נדרשים להראות כיצד ייראו עיצובי הבניין או הנוף שלהם בסביבתו העתידה והחיים. כדי לתת תמונה חזקה מאוד שמראה כיצד בניין יתקשר עם ההקשר שלו, אתה יכול להשתמש באפקט התאמת התמונות החדש ב- לומיון 10 פרו.

כל שעליך לעשות הוא לצלם תצוגה. התאם אותו לעיצוב שלך. והראה ללקוחות שלך או לבעלי עניין אחר איך ייראה עיצוב הבניין החדש שלהם בהקשר שמספק צילום אמיתי. בעזרת התאמת תמונות, אתה יכול מיד להציג את העיצוב שלך באמצע שכונת המגורים העתידית שלה.

דוגמה להתאמת תמונות שניתנה ב- לומיון 10.

הדרכה ראשונה להתאמת תמונות

הדרכה שניה להתאמת תמונות

הדרכה שלישית להתאמת תמונות

מפות גובה עבור OSM(גרסת הפרו)

אמנם ישנן דרכים רבות ליצור תפאורה ריאליסטית, מהוספת עצים ומבנים מרחוק או שימוש בכלי הגינון של לומיון לעיצוב הסביבה, יצירת תפאורה ריאליסטית למראה שלך יכולה לקחת זמן.

כעת, עם מפות גובה עבור OSM ב- לומיון 10 פרו, תוכלו ליצור מחדש את הגבהים המקיפים את הפרויקט שלכם, מגבעות קטנות ומתגלגלות למדרונות ועמקים מרחוק.

פיצ’ר חדש זה עובד ממש כמו תכונת OpenStreetMaps בגירסאות קודמות של לומיון, שם אתה בוחר מקום במפה ומכניס בניין ונתונים אחרים לעורך לומיון שלך. כעת, עם מפות גובה, כל שעליך לעשות הוא להפעיל את כפתור “הורדת רמת הגובה” בממשק OSM כדי להוריד את נתוני הגובה האמיתיים של האזור שבחרת.

סגנונות אמן AI

לומיון מתנסה בטכנולוגיית רשת עצבית ובוחן אותה עוד יותר כדי לראות כיצד היא יכולה לשלב אמנות עם ארכיטקטורה וליצור תמונות אמנותיות, אימפרסיוניסטיות של העיצובים שלך.

עם סגנונות אמן AI, אפקט במצב הצילום של לומיון, אתה יכול לראות פרשנות לעיצוב שלך עם סגנון הציור הייחודי של אמנים אגדיים, כולל סגנונות של מונה, קנדינסקי, פיקאסו ואחרים.

* סגנונות אמן של AI דורשים זיכרון מערכת של לפחות 16 ג'יגה-בתים.

הנפישו חיים במודלי התלת מימד ושתפו את רוח רעיונות העיצוביים שלכם

לומיון 10 שואף לצמצם את כמות המאמץ הנדרשת בסוף כדי ליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם כל הפיצ’רים, הכלים והתכנים החדשים ב- לומיון 10, תוכלו לגלות סביבה נטולת מאמץ להפיח חיים מהירים בדגמי התלת מימד שלכם ולשתף את הרוח ברעיונות העיצוב שלכם.

דמיינו את הפלא של אלף כוכבים מסנוורים. התאם תמונות בחיים האמיתיים לדגמים שלך שניתנו על ידי לומיון.

ליצור גבעות, מדרונות ועמקים מתגלגלים ברגע.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses