גלה שלוש מהתכונות החדשות המובילות בלומיון 10

צמצם את תהליך העריכה לעיבוד עם תצוגה מקדימה מועשרת חזותית. הצג סביבות מדהימות עם דגמי טבע עם פירוט עדין. והפכו את משטחי הדגם שלכם לחיים עם מיפוי תזוזה.

לומיון 10 שוחרר לפני שבוע עם תגובה נפלאה שהגיעה מקהילת לומיון, ורבים מהתכונות החדשות זכו לנתח לא מבוטל של תשומת לב חיובית.

החל מאפקט התצוגה המקדימה החדש והאיכותי המאפשר לך לראות במהירות נוף יפהפה וקליל של הפרוייקט שלך, וכלה במיפוי הטבע ומיפוי העקירה שמביא חיים ומשטחים לחיים, מטרת לומיון 10 לצמצם את המאמץ הדרוש לך בצד להכנת רישומים יפים.

בפוסט בבלוג זה תוכלו לחקור שלוש מהפיצ’רים החדשים בלומיון 10, כולל:

  • תצוגה מקדימה באיכות גבוהה
  • דגמי טבע עם פירוט עדין
  • מיפוי עקירה

כולל סרטי וידאו של תכונות, הדרכות ועוד, תוכלו ללמוד עוד כיצד שלוש התכונות הללו יכולות לעזור בשיפור תהליך העיבוד. כדי לראות את כל מה שיש ללומיון 10 להציע, עיין ברשימת התכונות בדף ‘מה חדש‘.

תצוגה מקדימה באיכות גבוהה

לומיון מאפשר לאדריכלים ומעצבים ללא ניסיון בתלת מימד או CGI להפוך את הדגמים שלהם לביצועים יפהפיים ושובבים.

עוצב על ידי Marco Caccini.

אך לפני שמגיעים למצב זה, חשוב למנף את אפקטים הצילום והווידיאו של Lumion 10 בכדי להשיג את הסגנון והמצב הרוח שתרצו, מהפוטו-ריאליסטי לתפיסתי. בין הגדרות התאורה ומזג האוויר של לומיון תוכלו למצוא שמיים אור 2, שמיים אמיתיים, צללים, Hyperlight, שמיים ועננים, משקעים, ערפל ורבים אחרים.

עם כיול הגדרות האפקט כדי ליצור מראה ותחושה אידיאליים, עם זאת, זה יכול לקחת הרבה ניסיונות ולבצע בדיקות כדי לקבל את כל האפקטים בדיוק.

זה המקום בו תכונת התצוגה המקדימה החדשה באיכות גבוהה יכולה לעזור לכם לחסוך את הניחושים בעת מעבר לתהליך עריכת העיבוד, תוך מתן ביטחון רב יותר בעת הגדרת התאורה, מזג האוויר, הצללים, החומרים וקומפוזיציות הצילום.

כדי להשתמש בתכונת התצוגה המקדימה החדשה והאיכותית, בחר תצוגת מצלמה והגדר את האפקטים במצב הצילום או הווידיאו של לומיון 10. לחץ על חלונית התצוגה המקדימה וצפה כחישוב תאורה מהיר נותן לך תצוגה מקדימה של איך ייראה התצוגה הסופית.

עוצב על ידי Van Manen.

הזז את המצלמה והתצוגה המקדימה תתאפס, אך לאחר שמצאת מיקום מצלמה חדש, לחץ שוב על חלון העורך כדי לראות תצוגה מקדימה חדשה.

אם אינך רוצה ללחוץ כדי לראות את התצוגה המקדימה, ובמקום זאת ליצור תצוגה מקדימה באיכות גבוהה באופן אוטומטי כשאתה מפסיק להזיז את העכבר, אתה יכול להפעיל את התצוגה המקדימה “האוטומטית” באיכות גבוהה בהגדרות שלך.

עם התצוגה המקדימה החדשה והאיכותית, יש לך את המדריך המושלם בזמן שאתה מכוונן את האפקטים ויוצר תוצאה מדהימה ויפה.

דיוק בטבע(גרסת הפרו)

כחלק מהפרויקט, משתתף לומיון גילסון אנטונס השתתף בייצור דגמי התלת מימד והאנימציות של לומיון, תוך שימוש ב- 3ds Max לצורך דוגמנות ו- לומיון 9.5 לפרויקטים העיבוד.

כשמציגים דמויות פנים חיצוניות למגורים או למסחר או לעיצוב נוף / אורבני, או מראים נופים של הנוף שמסביב מחלון העיצוב התלת מימדי הפנימי, ספריית הטבע הגדולה של לומיון פותחת אפשרויות נוספות ליצירת במהירות סביבות חיים עם חיים סביב העיצוב שלך.

תוכלו למצוא עמוד אחר עמוד של דגמי טבע, כאשר למעלה מ- 1,500 דגמים (בלומיון פרו) מדגימים מגוון רחב של מינים מאזורים שונים בעולם כוללים עלים רחבים, עצי מחט, צמחים, פרחים, עצים נטולי עלים ועוד.

המודל עוצב על ידי Marco Caccini.

כעת, בלומיון 10 פרו, תוכלו למצוא קטגוריה חדשה של דגמי טבע עם פירוט עדין. המכילים 62 מיני עצים וצמחים, דגמי טבע אלה הם עצים וצמחים בעלי מצולע גבוהה ומפורטים במיוחד המיועדים לתצוגות מקרוב ולקדימה של התמונות והסרטונים שלך.

בין דגמי הטבע החדשים עם פירוט הדק, תוכלו למצוא עצי אשוח, עצי אורן, עצי ליבנה, עצי תאשור, עצי זית, עצי אקליפטוס, צמחי אגבה ועוד. מקם אחד לפני עיצוב בית, בניין או פארק ואחרים יראו כיצד העיצוב שלכם מתחבר לסביבת המגורים שלו.

מכיוון שדגמי הצמח והעץ החדשים הללו מכילים פירוט רב יותר של דגמי הטבע הסטנדרטיים ועצים אחרים שתוכלו למצוא בלומיון, הם יהפכו את הפרויקט שלכם לכבד יותר ויכולים להאט את מהירות ההפצה. אנו ממליצים להשתמש בדגמים אלה במשורה, למשל עבור אותה תמונה מושלמת מהזווית המושלמת.

אם אתה צריך להוסיף כמה מהדגמים האלה לסצנה שלך, אך אינך רוצה להאט את מהירויות העריכה שלך בלומיון, שקול להוסיף את דגמי הטבע המפורטים לשכבה ואז לכבות את השכבה עד שאתה מוכן לדקלם.

מיפוי עקירה

מאפיין גדול נוסף בלומיון 10 היה תוספת של מיפוי עקירה ל- 167 חומרים. בעזרת תנועה של סליידר תוכלו להתאים את העומק והגיאומטריה של החומר שנבחר, ולהעניק לו מראה ותחושה תלת מימדיים מציאותיים.

על ידי מתן חומרים למראה של עומק וגיאומטריה תלת-ממדית באמצעות מיפוי תזוזה, תוכלו לגרום לכל המשטחים הפרוייקט להתעורר לחיים. בין אם נעשה שימוש בביצועים לבדיקות עיצוב פנים או שיתוף של הפרוייקט שלכם עם לקוח, חומרים אלה יכולים לעזור לכם להרגיש את המרקם הגס של קליפות עץ, גרגיר העץ, האבן הקצוצה של אבן מרוצפת ועוד.

אתה יכול למצוא את החומרים עם מיפוי עקירה על ידי חיפוש אחר החומרים המסומנים “D” בספריית התוכן.

בעוד שמשתמשים אינם יכולים לייבא כרגע מפות תזוזה משלהם ללומיון, עדיין תוכלו לנצל סוגים רבים של חומרים שונים בעזרת מיפוי עקירה שנאפה היישר להגדרות החומר.

נשמו חיים במודלים תלת-ממדיים ושתפו את רוח רעיונות העיצוב שלכם

לומיון 10 שואף לצמצם את כמות המאמץ הנדרשת בסוף כדי ליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם כל הפיצ’רים, הכלים והתכנים החדשים ב- לומיון 10, תוכלו לגלות סביבה נטולת מאמץ להפיח חיים מהירים בדגמי התלת מימד שלכם ולשתף את הרוח ברעיונות העיצוב שלכם.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses