עיבוד תלת ממדי מהיר יותר עם 6 תכונות משפרות זרימת עבודה בלומיון 10

צייר מאות עצים על פני הנוף שלך באמצעות טאטא של העכבר. צור ספריה של חומרים המותאמים אישית לעתים קרובות. שפר את זרימות העבודה שלך עם ספריית אובייקטים משופרת.

מהימים הראשונים של פיתוח העיצוב ועד למועד האחרון שנכנס להצגת הלקוח הגדול, כל תהליך העיצוב יכול לארוך שבועות, אם לא חודשים. עם לומיון 10, אתה יכול להפחית את כמות המאמץ הנחוצה כשאתה הופך את העיצובים שלך לעיבוד יפהפיים ומשכנע.

המודל עוצב על ידי Marco Caccini.

ועם תכונות חדשות בלומיון 10 כדי לשפר עוד יותר את זרימות העבודה והתהליכים העיבוד שלך, אתה יכול לעבור מדגם תלת ממדי בתוכנת ה- CAD שלך לתמונה מציאותית (או מושגית), וידאו או 360 פנורמה מהירה יותר מאי פעם.

בפוסט בבלוג זה תוכלו לחקור שישה מהתכונות החדשות להגברת זרימת העבודה בלומיון 10, כולל:

הצבת צבע
ספריית חומרים בהתאמה אישית
חותך נוף
קל לשלוט בכניסה / יציאה לסרטונים
ספריית אובייקטים משופרת
ייבוא ​​DWG משופר
כולל סרטי וידאו של תכונות, הדרכות ועוד, תוכלו ללמוד עוד על האופן בו שש תכונות אלו יכולות לעזור בשיפור זרימות העבודה כמו גם על כל צנרת טיוח התלת מימד. כדי לראות את כל מה שיש ללומיון 10 להציע, עיין ברשימת התכונות בדף ‘מה חדש‘.

מיקום צבע

דמיין שיש לך פחות משעה להציג את העיצוב שלך לבית מגורים שנמצא באמצע יער עבות. אתה מסתכל על כמה תמונות של המיקום ומבחין בצפיפות העצים והצמחים, המערכת האקולוגית המורכבת והחיה המרכיבה יער בחיים האמיתיים.

ולמרות שאינך צריך ליצור מחדש כל פרט ופרט ביער לצורך טיוחך, אתה צריך לעשות רושם מהיער המקיף את הבית. זה המקום בו הכלי החדש להצבת צבע בלומיון 10 הופך את יצירת הטבע הדיגיטלי לתהליך חלק ומהיר של ברקים.

הכלי החדש למיקום צבע מתפקד בדיוק כמו שהוא נשמע. פשוט טאטא את העכבר שלך כמו מברשת על פני שטח כדי למקם מאות חפצי טבע ברחבי הפרויקט שלך. כמו לצבוע על פיסת נייר, אתה יכול לפזר ריבועי עצים, צמחים וסלעים מעל הנוף כדי להעביר תחושה זו של ריאליזם טבעי לקונטקסט סביב העיצוב האדריכלי שלך.

כיצד להשתמש בתכונה 'מיקום צבע'?

כאשר עליך להוסיף במהירות עצים, צמחים ודגמי טבע אחרים על פני נוף הפרוייקט שלך, אתה יכול למצוא את הכלי ‘הצבת צבע’ כאחת מאפשרויות מיקום האובייקט בעורך לומיון (לצד מיקום האובייקט היחיד, מיקום המוני ומיקום האשכול) .

נכון לעכשיו, כלי הצבת הצבע זמין רק לדגמי טבע. בחרו בקטגוריית הטבע, בחרו עץ, צמח, פרח, סלע או מודל טבע אחר ולחצו על סמל הצבת הצבע.

בשלב הבא תוכלו לשלוט בצפיפות הדגם אותו תרצו להציב. ביערות שופעים ומערכות אקולוגיות צפופות, שקול להזיז את מחוון הצפיפות עד ימינה.

קחו בחשבון שאם אתם רוצים מראה ריאליסטי יותר המציג את המגוון והמגוון של סצנת טבע בחיים האמיתיים, מומלץ לצמצם את מחוון הצפיפות ולהוסיף דגמי טבע מרובים. באמצעות כפתור “הסר” בכלי זה, אתה יכול לשלוט טוב יותר בכמויות של דגמי טבע בודדים.

עיצוב מודלים בהשראת העבודות של סטודיו MK 27.

להלן כמה דוגמאות למה שתוכל להשיג במהירות בעזרת הכלי ‘הצבת צבע’.

דוגמא 1

דוגמא 2

המודל עוצב על ידי Van Manen.

דוגמא 3

ספריית חומרים מותאמים אישית

האם אתה מוצא את עצמך מבצע התאמה אישית של אותם חומרים שוב ושוב? עם ספריית החומרים המותאמים אישית החדשה בלומיון 10, אתה יכול לשמור את החומרים ששונו בקפדנות ולהחיל אותם מייד על כל משטח באופן מיידי.

אתה יכול אפילו למצוא את החומרים השמורים האלה בפרויקטים אחרים שלך, להבטיח שהחומרים הנפוצים ביותר שלך יהיו זמינים באופן מיידי לכל הפרויקטים שלך.

חותך נוף

כאשר מייבאים את עיצוב התלת מימד שלך ללומיון, ישנן שתי אפשרויות לשטח שמתחת לדגם. אתה יכול לייבא מטוס קרקע מתוכנת הדוגמנות של CAD שלך, או להשתמש בשטח הנוף של לומיון.

אם אתה משתמש בנוף לומיון ויש לך אלמנטים תת קרקעיים, כמו בריכות שחייה ומרתפים, אתה יכול בקלות לדמיין אותם בעזרת הכלי חותך נוף.

חותך הנוף ממוקם בקטגוריית כלי השירות בעורך לומיון, ויוצר “חור” בנוף לומיון. אתה יכול להתאים את אורך ורוחב החור כך שתוכל להציג בקלות את כל האלמנטים התת-קרקעיים שלך.

 

אתה יכול להוסיף לכל היותר שני חותכי נוף לפרויקט שלך.

קל לשלוט בכניסה / יציאה לסרטונים

יצירת סרט יפה זה יותר מאשר קביעת מסלול מצלמה – מדובר גם בשליטה על מהירות המצלמה והכוונת עיני הצופה להתפעל מפרטי הפרויקט.

כעת, בעת יצירת קטעי וידיאו ב- לומיון 10, בקרת הקלילות / יציאה החדשה מאפשרת לך לשלוט על האצת המצלמה בתחילת וכל הסוף של כל קליפ.

על ידי הפעלת ההגדרה “נוחות במצב חלק”, מהירות המצלמה תאיץ בתחילת הקליפ ותיאט בסוף. על ידי הפעלת ההגדרה “נוח ליניארי”, מהירות המצלמה תישאר קבועה מההתחלה ועד הסוף.

ספריית אובייקטים משופרת

עם למעלה מ- 5,600 פריטים בספריית התוכן לומיון, לומיון 10 הופך את הגדרות הבניין למראה ריאליסטי ועשיר הפרטים לפרשה קלה ומהירה. מהיער לעיר התחתית, שכונת המגורים לרובע המוזיאונים, לומיון כוללת טבע, פנים, חוץ, אנשים, תחבורה ודגמים אחרים שיעזרו לכם למלא את הסצנה לכל סוג פרויקט.

כעת, בלומיון 10, ספריית האובייקטים המשופרת משפרת את תהליך בניית הסצינות של לומיון בכך שהיא מאפשרת לכם להציג / להסתיר את ספריית התוכן, לראות דגמים עם תמונות ממוזערות גדולות ולחפש עם שמות הסוגים ו / או המינים (זמינים רק לדגמים בטבע קטגוריה).

כדי להקל על מיקום האובייקט, זכור את קיצורי הדרך לספריית האובייקטים:

  • החזק את “G” כדי להניח תמיד אדם על השטח
  • הקש על “C” כדי לעבור על צבע המכוניות
  • החזק את ה- V כדי לסדר את העצים באופן אקראי בעת הצבתם
  • החזק את מקש “H” כדי לקבוע את גובה האור לפני הצבתו
  • החזק את ה- “L” כדי לקנה מידה של דגם מיובא לממדים החיים האמיתיים
  • החזק את מקש R כדי לסובב אופניים בכיוון הנכון

ייבוא ​​DWG משופר

עם שחרורו של לומיון 10, יבוא מודל DDG מעודכן משולב כעת לומיון וכבר אינך זקוק לתוסף DWG ל- גשר לומיון.

מודל עוצב על ידי Van Manen.

שיפורים אחרים בעת ייבוא ​​קבצי DWG כוללים:

  • יבואנית דגמי ה- DWG נכתב מחדש כמעט מאפס. זה פותר הרבה בעיות, במיוחד עם חפצי AEC / MEP, בזכות הפרדה טובה יותר של משטחים. לרוע המזל, הדבר מצריך הפסקה בתאימות במוסכמות שמות חומרים עם גרסאות קודמות של לומיון. שמות חומרים מבוססים על צבע שכבה.
  • כעת תוכל לייבא שורות בעת ייבוא ​​קובץ .DWG.
  • יבואנית דגם DXF שופרה גם היא.

נשמו חיים במודלים תלת-ממדיים ושתפו את רוח רעיונות העיצוב שלכם

לומיון 10 שואף לצמצם את כמות המאמץ הנדרשת בסוף כדי ליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם כל התכונות והכלים החדשים לשיפור זרימת העבודה בלומיון 10, בשילוב עם אפקטים להעשרה חזותית של המראה והתחושה של התוצאות המוגמרות שלך, לומיון 10 יוצר לכם אווירה נטולת לחץ, להפיח חיים במהירות בדגמי התלת מימד שלכם ולשתף רוח רעיונות העיצוב שלך.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses