6 שלבים להתחלה מעופפת עם לומיון(עדכון 2019)

האם הורדת לאחרונה תוכנת טיוח של לומיון 10 ואתה רוצה להתחיל לטוס? בדוק את 6 השלבים האלה כדי להציג במהירות את פנים, פנים, נופים ועיצובים אחרים שלך כמו תמונות יפות, משכנעות, קטעי וידאו ו- 360 פנורמות.

לומיון 10 שואף לצמצם באופן דרסטי את משך הזמן שלוקח ללמוד את התוכנה וליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם בקרות אינטואיטיביות, אלפי דגמים וחומרים בתוכנית לבניית מהיר של ההקשר של הפרוייקט שלך (פנים וחוץ), ואפקטים הניתנים להתאמה אישית בקלות כדי להראות לעיצובים שלך בדיוק איך דמיינת, לומיון יכולה לייעל את זרימות העבודה שלך בעיבוד כך שתוכל במהירות, ו ביעילות, הראו את העיצובים שלכם באור הטוב ביותר שלהם.

הערה קצרה אחת על דרישות החומרה של לומיון

אם זו הפעם הראשונה בה אתה משתמש בלומיון, הדבר הראשון שלומיון תעשה הוא לאזן את החומרה של המחשב האישי או המחשב הנייד לביצועים. הסיבה לכך היא שלומיון דורש מחשב מהיר עם כרטיס גרפיקה מתקדמת בכדי להבטיח חוויה חלקה ומהירה בעבודה על פרויקט העיבוד שלך.

שלב 1: למד את זרימת העבודה הבסיסית להכנת טיוח תוך 3 דקות

קצר בזמן? אם אתה זקוק לזרימת העבודה המהירה ביותר מיבוא מודל תלת מימד ליצירת תמונה יפה, הסרטון הבא הוא נקודת ההתחלה האידיאלית.

במדריך זרימת עבודה בסיסי זה תוכלו לגלות מערכת בת חמישה שלבים ליצירת טיולים פוטוריאליסטיים תוך מספר דקות. המערכת כוללת 1) בחירת דגם תלת מימד, 2) בחירת תבנית, 3) יצירת תמונות, 4) התאמת סגנונות ו- 5) הצגת תמונות.

לקבלת הדרכה מעמיקה וארוכה יותר המציגה את התכונות החדשות בלומיון 10, תוכלו לבדוק את הסרטון “ברוך הבא ללומיון 10 – הדרכה סקירה כללית.”

שלב 2: למד כיצד לשלוט במצלמת לומיון

לאחר שלמדו את זרימת העבודה הבסיסית, השלב הבא הוא להתחיל להוציא אותו לפועל, שפירושו להקדיש כחמש דקות ללמוד כיצד לנוע בחלל העורך של לומיון.

פקדי הניווט העיקריים כוללים:

– לחץ על ‘A’ כדי לעבור שמאלה
– לחץ על ‘D’ כדי לנוע ימינה
– לחץ על ‘Q’ כדי לזוז למעלה
– לחץ על ‘E’ כדי לרדת למטה
– לחץ על ‘W’ כדי להתקדם
– לחץ על ‘S’ כדי לנוע אחורה
– התבונן סביב עם כפתור העכבר הימני
– לחץ על לחצן העכבר האמצעי
– מסלול סביב הפרויקט שלך על ידי לחיצה על מקש ‘O’
– לחץ פעמיים על כפתור העכבר הימני כדי לעבור מייד למקום

שלב 3: ייבא את דגם התלת מימד שלך או הגדר סנכרון בזמן אמת

ברגע שתוכלו לנווט בקלות במצב בנא לומיון, הגיע הזמן לייבא את דגם התלת מימד של העיצוב שלכם. מכיוון לומיון תואם לרוב תוכנות התלת מימד והתוכנות CAD, כמו גם לסוגי הקבצים התלת-ממדיים העיקריים, ייבוא ​​לוקח מספר דקות.

בסרטון שלמטה לומדים כל מה שיש לדעת על ייבוא ​​דגמים ללומיון.

לומיון סנכרון בזמן אמת

בנוסף לייבוא ​​מודל התלת מימד שלך, אתה יכול גם להגדיר חיבור בזמן אמת בזמן אמת בין תוכנת הדוגמנות שלך לבין לומיון באמצעות תכונת LiveSync.

LiveSync מאפשרת לך לפתח את העיצוב ואת מודל התלת מימד שלך ובו זמנית לדמיין את העיצוב שלך מושלם עם חומרים, הקשר, תאורה מדויקת וצללים ועוד. שנה את הדגם בתוכנת הדוגמנות שלך, והדגם ב- לומיון יתעדכן אוטומטית. בנוסף לייבוא ​​מודל ה- 3D שלך, אתה יכול גם להגדיר חיבור בזמן אמת בין תוכנת הדוגמנות שלך לבין לומיון באמצעות תכונת LiveSync.

LiveSync מאפשרת לך לפתח את העיצוב ואת מודל התלת מימד שלך ובו זמנית לדמיין את העיצוב שלך מושלם עם חומרים, הקשר, תאורה מדויקת וצללים ועוד. שנה את הדגם בתוכנת הדוגמנות שלך, והדגם ב- לומיון יתעדכן אוטומטית.

מודל עוצב על ידי Marco Caccini.

לומיון סנכרון בזמן אמת זמין כעת רק עבור Revit, SketchUp, ArchiCAD, Rhino ו- Vectorworks.

שלב 4: בנה את ההקשר סביב העיצוב שלך

ייבאת את דגם התלת מימד שלך או יצרת חיבור בזמן אמת עם לומיון9 סנכרון בזמן אמת. השלב הבא הוא לבנות את ההקשר הדרוש להצגת המודל שלך בסביבה ריאלית או רעיונית. במצב בנא לומיון, תוכלו למצוא מעל 5,600 דגמים לבניית נופי טבע מפורטות וציוריים, ליצירת חללים חיצוניים וחיצוניים, ולהראות ערים שוקקות חיים ואנרגיה.

במדריך הבא תוכלו להסתכל לעומק על אחת מהתכונות החדשות של לומיון 10 פרו, אופי הפרטים הקטנים, ותגלה כיצד ליצור יערות מציאותיים, יפים וסביבות טבע.

המודל עוצב על ידי Marco Caccini.

הקפד לחקור את כל האפשרויות השונות במצב בנא לומיון. לדוגמה, אתה יכול לשנות את מזג האוויר ולהציג את הפרויקט שלך תחת שמיים אמיתיים. על ידי לחיצה על הכרטיסייה ‘נוף’, אתה יכול לשנות את מראה השטח, לפסל אלמנטים שנמצאים בטבע (גבעות, הרים, אגמים, עמקים וכו ‘) ולייבא נתוני גובה וגובה של בנייה באמצעות OpenStreetMaps ו- Hightmaps.

שלב 5: החל חומרים והתאם את ההגדרות שלהם

חומרים ומרקמים גורמים לבניינים להתעורר, ומעניקים להם מראה מציאותי תוך כדי תחושת היכרות. ובלומיון 10 תוכלו למצוא למעלה מ- 1,200+ חומרים יפים להתאמה אישית, כולל בטון, לבנים, עץ, אבן, בד, זכוכית, מים ועוד.

לאחר יישום חומר, באפשרותך להתאים את צבע החומר, הברק, ההשתקפות, הקלה, בליה, סולם המפות, המפה הרגילה ועוד. אתה יכול לרכך את הקצוות בעזרת מחוון הקצוות ולהוסיף עלווה, ותוכל אפילו להשתמש ב -167 חומרים עם מיפוי תזוזה כדי לשפר עוד יותר את העומק והריאליזם של חומרי הפרויקט.

עיין בסרטון למטה לקבלת קורס התרסקות בהוספת חומרים בלומיון.

שלב 6: צור תמונות סטילס מדהימות, אנימציות ופנורמות עם כל האפקטים שדמיונך יכול לחלום.

חומרים ומרקמים גורמים לבניינים להתעורר, ומעניקים להם מראה מציאותי תוך כדי תחושת היכרות. ובלומיון 10 תוכלו למצוא למעלה מ- 1,200+ חומרים יפים להתאמה אישית, כולל בטון, לבנים, עץ, אבן, בד, זכוכית, מים ועוד.

לאחר יישום חומר, באפשרותך להתאים את צבע החומר, הברק, ההשתקפות, הקלה, בליה, סולם המפות, המפה הרגילה ועוד. אתה יכול לרכך את הקצוות בעזרת מחוון הקצוות ולהוסיף עלווה, ותוכל אפילו להשתמש ב -167 חומרים עם מיפוי תזוזה כדי לשפר עוד יותר את העומק והריאליזם של חומרי הפרויקט.

עיין בסרטון למטה לקבלת קורס התרסקות בהוספת חומרים בלומיון.ייבאת את הדגם שלך, בנית את ההקשר של הפרויקט והוספת חומרים. השלב האחרון הוא פתיחת מצב הצילום, מצב הסרט או מצב הפנורמה של Lumion, כך שתוכלו להתחיל ליצור תמונה, וידאו, או 360 פנורמה סגנונית, משכנעת.

הדרך הקלה ביותר להתחיל ליצור תמונה ריאליסטית או רעיונית היא להשתמש באחד מסגנונות Lumion, שהם ערימות אפקט מוגדרות מראש שנועדו לתת לך נקודת קפיצה להתאמה אישית של המראה והתחושה של העיבוד שלך.

לאחר הוספת סגנון, הקדש זמן לעבור באפקטים של שמש, מזג אוויר, שמיים, מצלמה, אנימציה, אמנותי ומתקדמים של לומיון. נסה כמה אפקטים שמעניינים אותך, אך שימו לב מקרוב לאפקטים של אור השמיים, שמיים אמיתיים וצללים שכן הם ממלאים תפקיד מרכזי ביצירת עומק וריאליזם.

לאחר שמצאת את שילוב האפקטים הנכון, אתה יכול ליצור שלושה סוגים של פלטים, כולל:

לתמיכה טכנית ניתן להשאיר פרטים

וניצור אתכם קשר בהקדם

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses