השיפורים בלייבסינק לתוכנת ArchiCAD

זרימות עבודה מואצות. סנכרונים חיים. עבור Revit, SketchUp, ועכשיו, ArchiCAD.

באמצעות LiveSync החדש עבור ArchiCAD, אתה יכול מיד להגדיר הדמיה בזמן אמת של דגם ArchiCAD שלך בלומיון.

שנה את צורת המודל ותראה שינויים אלה מתרחשים באופן מיידי בסביבות הדינאמיות והאמיתיות של לומיון. סנכרן חומרים ותצוגות מצלמה, ותיהנו מהנוחות של זרימת עבודה אינטראקטיבית של ArchiCAD-Lumion המאפשרת לכם להרגיש את החלל בעיצובכם.

LiveSync החדש עבור ArchiCAD בלומיון  כולל גם:

  • סנכרון נקודת מבט בין ArchiCAD ולומיון
  • הוסף ושמור את החומרים היפים של לומיון לפרויקט לומיון שלך
  • סנכרון ויזואליזציה של חומרים בזמן אמת
  • ייבוא ​​מודל אוטומטי ללומיון (אין צורך לייבא מודל בנפרד)

LiveSync חדש עבור ArchiCAD

האץ את זרימות העבודה התלת-ממדיות שלך על ידי דוגמנות לפרויקט ArchiCAD שלך תוך כדי הצגתו בסביבות בזמן אמת ועוצרות הנשימה של Lumion. התוסף החדש LiveSync for ArchiCAD מאפשר לך ליצור חיבור מיידי למודלים ולעיבוד סימולטני.

על ידי דוגמנות של עיצובים בסביבתם העתידית, תוכלו להיכנס לזרם היצירתי של פיתוח העיצוב. פתר בעיות עיצוב על ידי בחינת האופן שבו הדגם שלך מתקשר עם אלמנטים בחיים האמתיים כמו אור וצל. שפר את המצגות על ידי ביצוע שינויים במודל שלך תוך כדי תנועה והעברתם באופן מיידי, יפהפה.

סנכרון חומרים בזמן אמת

הרגישו את המרקמים הגסים של קיר בטון מעוגן. קח את הניחוחות של ריהוט עץ חדש, ותזכור איך זה ללכת יחף על אריחי אבן קרים בבוקר.

באמצעות LiveSync עבור ArchiCAD, אתה יכול להפיח חיים בעיצוב על ידי החלת כל אחד מ -1000 חומרים בהגדרה גבוהה של Lumion על הדגם המסונכרן בזמן אמת. כשאתה ממשיך לעבוד על העיצוב, אתה יכול לצבוט את הגדרות החומר בדיוק לטעמך ולשמור את פריסות החומר שלך לעיבוד עתידי.

סנכרון נקודת מבט חי

סנכרון זרימת העבודה שלך ועיבוד מעולם לא היה חלק כל כך. כשאתה מסובב את נוף הבניין שלך ב- ArchiCAD, נקודת המבט מסתובבת בלומיון.

מצא את זווית הצפייה המושלמת, תהיה לך אותה נקודת מבט בלומיון. באמצעות סנכרון נקודת מבט חי, LiveSync בלומיון מאמצת מיד את נקודת המבט של מצלמת ArchiCAD, ועוזרת לך לעבוד במהירות וביעילות.

יבוא דגמים אוטומטי

על ידי הפעלת חיבור LiveSync, לומיון מייבאת אוטומטית את דגם ArchiCAD שלך. המשך לעבוד על ושינוי הפרויקט שלך גם לאחר כיבוי LiveSync, ושמור בקלות את הקובץ כ- .LS8 לצורך עיבוד או פיתוח עתידי.

תפוקות נוספות לעיבוד תמונות

שלוף את מפת העומק. צור בקלות מפת אלפא שמיים, וייעל את עיבוד ההודעה לאחר תפוקות נוספות בעת הצגת תמונות.

בלומיון, כעת ניתן להעביר מספר סוגי פלט ישירות ממצב צילום. ניתן להציג במהירות מפת עומק, מפה רגילה, מפת תאורה, מפת השתקפות ספקולרית, מפת אלפא שמיים או מזהה חומר, אידיאלי לעבודות מהירות לאחר עיבוד עם תוצאות יפות וייחודיות.

כיצד להתקין את תוסף LiveSync עבור ArchiCAD:

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles

Responses