לומיון 10.3 זמין בואו לגלות מה חדש!

הרגישו שהחומרים בעיצוב שלכם מתעוררים לחיים והראו מרקם ופרטים מדהימים בעזרת תכונת הייבוא ​​החדשה של מפות העקירה. ואם אתה משתמש ב- AutoCAD, כעת תוכל לעבוד על הדגם שלך תוך ניצול העיבוד בזמן אמת באמצעות Lumion LiveSync עבור AutoCAD.

כאשר חומרים מרגישים אמיתיים, עיצובים הופכים לחוויות מלאות בתודעה. רק לראות רצפות עץ חלקות יכול לעורר זיכרונות של החלקה על פני הסלון בגרביים. שבילי חצץ רכים יכולים להעלות קולות של חלוקי נחל קטנים ומקלות שמתרסקים מתחת לרגליים. מרקמים לבנים גסות מחזירים אותך לבתים המפוארים שתעבור בדרך הביתה מבית הספר.

חומרים עזים יכולים לספר סיפור חי על העיצוב שלך, וב- Lumion 10.3, עכשיו אתה יכול לגרום לחומרים להרגיש אמיתיים בעזרת התכונה החדשה לייבוא ​​מפות העקירה.

בעיבוד Lumion 10.3 זה, יובאה מפת עקירה והוספה לחומר סלע.

על ידי ייבוא ​​מפות העקירה משלך, אתה יכול לתת לכל חומר מראה טבעי ומציאותי שגורם לו להיראות כאילו אתה יכול להושיט יד ולגעת בו. פשוט צור או הורד את מפת העקירה שלך (מכל מקום שאתה מעדיף להשיג את החומרים שלך), וברגע, תוכל לשפר את המרקם והפרטים של חומרי הפרויקט שלך כדי להראות בדיוק איך הם ירגישו.

Lumion 10.3 מרחיבה גם את טווח ההפעלה של תכונת העיבוד בזמן אמת שלה עם ה- LiveSync החדש עבור AutoCAD. אם אתה משתמש ב- Autodesk AutoCAD עבור דוגמנות התלת מימד שלך, אתה יכול כעת לשנות את צורת הדגם או החומרים שלו ב- AutoCAD והשינויים הללו משתקפים מייד בסביבות עוצרי הנשימה והמפורטות של Lumion. עכשיו, אתה תמיד יכול להציג את דגם ה- AutoCAD שלך עם תאורה וצל מדויקים, בהקשר סביב כמו שכונות עירוניות או תפאורה כפרית, וחומרים יפים ומציאותיים.

Lumion 10.3 הוא עדכון בחינם למשתמשי Lumion 10. אתה יכול לעדכן את רישיונות Lumion 10 על ידי סימון הדוא”ל ‘התחלת העבודה’ בתיבת הדואר הנכנס שלך.

התוספים LiveSync עבור Revit, SketchUp, ArchiCAD, קרנף, Vectorworks וכעת, AutoCAD, הם בחינם לכל אחד.

זרקור תכונה - ייבא מפות עקירה משלך

כאשר חומרים מרגישים אמיתיים, עיצובים מתעוררים לחיים. ב- Lumion 10.3, כעת תוכל לייבא מפות עקירה משלך לחומרים המובנים או המותאמים אישית של Lumion. בעזרת תכונה זו, פעולת ראיית הדמויות האדריכליות שלך הופכת לחוויה של הרגשתם, הגברת הרגש תוך כדי משיכת הצופים לבניין או לחלל המעוצבים שלך.

התכונה החדשה של ייבוא ​​מפות העקירה מחייבת להוריד או להכין מפות עקירה משלך לחומרים המובנים או המותאמים אישית של Lumion. ברגע שיש לך מפת עקירה, תוכל לייבא אותה דרך אפשרות הייבוא ​​החדשה בהגדרות ההתאמה האישית של כל חומר. בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד ייבאנו את מפת העקירה לחומר סלע.

זרקור תכונה - LiveSync עבור AutoCAD

השג תמיד תצוגה בזמן אמת של מודל AutoCAD 3D שלך בסביבות ההקשר המלאות והנשימה של Lumion עם LiveSync עבור AutoCAD, חדש ב- Lumion 10.3.

התוסף Lumion LiveSync החינמי מאפשר לך להגדיר חיבור בו זמנית בזמן אמת בין מודל התלת מימד שלך ב- AutoCAD ו- Lumion 10.3.

שנה את צורת הדגם או חומריו ב- AutoCAD כדי לבדוק עיצוב שונה ותוכל לראות מיד את הדגם המעודכן ב- Lumion, כך שתוכלו לראות אותו עם תאורה וצל מדויקים, סביב ההקשר כמו שכונות עירוניות או הגדרות כפריות, ויפה, מציאותי. חומרים.

כיצד להתקין את תוסף LiveSync עבור AutoCAD:

אם אתה משתמש ב- AutoCAD 2017-2020 עבור דוגמנות התלת מימד שלך, התוסף Lumion LiveSync עבור AutoCAD הוא בחינם וקל להתקנה. פשוט בצע את שלושת השלבים הבאים:

  1. פנו לחנות האפליקציות Autodesk וחפשו את Lumion LiveSync עבור AutoCAD.
  2. לחץ על כפתור ההורדה הכחול (יתכן שתצטרך להיכנס לחשבון Autodesk שלך) כדי להוריד את מתקין LiveSync.
  3. לחץ על קובץ ה-exe שהורדת כדי להתקין אותו.

בפעם הבאה שתפעיל את AutoCAD, אתה אמור למצוא את התוסף Lumion LiveSync מתחת לכרטיסייה הוספה.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

Related Articles