הבלוג

לומיון 12

לומיון 10.3 זמין בואו לגלות מה חדש!

הרגישו שהחומרים בעיצוב שלכם מתעוררים לחיים והראו מרקם ופרטים מדהימים בעזרת תכונת הייבוא ​​החדשה של מפות העקירה. ואם אתה משתמש ב- AutoCAD, כעת תוכל לעבוד על הדגם שלך תוך ניצול העיבוד בזמן אמת באמצעות Lumion LiveSync עבור AutoCAD.

כאשר חומרים מרגישים אמיתיים, עיצובים הופכים לחוויות מלאות בתודעה. רק לראות רצפות עץ חלקות יכול לעורר זיכרונות של החלקה על פני הסלון בגרביים. שבילי חצץ רכים יכולים להעלות קולות של חלוקי נחל קטנים ומקלות שמתרסקים מתחת לרגליים. מרקמים לבנים גסות מחזירים אותך לבתים המפוארים שתעבור בדרך הביתה מבית הספר.

חומרים עזים יכולים לספר סיפור חי על העיצוב שלך, וב- Lumion 10.3, עכשיו אתה יכול לגרום לחומרים להרגיש אמיתיים בעזרת התכונה החדשה לייבוא ​​מפות העקירה.

בעיבוד Lumion 10.3 זה, יובאה מפת עקירה והוספה לחומר סלע.

על ידי ייבוא ​​מפות העקירה משלך, אתה יכול לתת לכל חומר מראה טבעי ומציאותי שגורם לו להיראות כאילו אתה יכול להושיט יד ולגעת בו. פשוט צור או הורד את מפת העקירה שלך (מכל מקום שאתה מעדיף להשיג את החומרים שלך), וברגע, תוכל לשפר את המרקם והפרטים של חומרי הפרויקט שלך כדי להראות בדיוק איך הם ירגישו.

Lumion 10.3 מרחיבה גם את טווח ההפעלה של תכונת העיבוד בזמן אמת שלה עם ה- LiveSync החדש עבור AutoCAD. אם אתה משתמש ב- Autodesk AutoCAD עבור דוגמנות התלת מימד שלך, אתה יכול כעת לשנות את צורת הדגם או החומרים שלו ב- AutoCAD והשינויים הללו משתקפים מייד בסביבות עוצרי הנשימה והמפורטות של Lumion. עכשיו, אתה תמיד יכול להציג את דגם ה- AutoCAD שלך עם תאורה וצל מדויקים, בהקשר סביב כמו שכונות עירוניות או תפאורה כפרית, וחומרים יפים ומציאותיים.

Lumion 10.3 הוא עדכון בחינם למשתמשי Lumion 10. אתה יכול לעדכן את רישיונות Lumion 10 על ידי סימון הדוא”ל ‘התחלת העבודה’ בתיבת הדואר הנכנס שלך.

התוספים LiveSync עבור Revit, SketchUp, ArchiCAD, קרנף, Vectorworks וכעת, AutoCAD, הם בחינם לכל אחד.

זרקור תכונה - ייבא מפות עקירה משלך

כאשר חומרים מרגישים אמיתיים, עיצובים מתעוררים לחיים. ב- Lumion 10.3, כעת תוכל לייבא מפות עקירה משלך לחומרים המובנים או המותאמים אישית של Lumion. בעזרת תכונה זו, פעולת ראיית הדמויות האדריכליות שלך הופכת לחוויה של הרגשתם, הגברת הרגש תוך כדי משיכת הצופים לבניין או לחלל המעוצבים שלך.

התכונה החדשה של ייבוא ​​מפות העקירה מחייבת להוריד או להכין מפות עקירה משלך לחומרים המובנים או המותאמים אישית של Lumion. ברגע שיש לך מפת עקירה, תוכל לייבא אותה דרך אפשרות הייבוא ​​החדשה בהגדרות ההתאמה האישית של כל חומר. בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד ייבאנו את מפת העקירה לחומר סלע.

זרקור תכונה - LiveSync עבור AutoCAD

השג תמיד תצוגה בזמן אמת של מודל AutoCAD 3D שלך בסביבות ההקשר המלאות והנשימה של Lumion עם LiveSync עבור AutoCAD, חדש ב- Lumion 10.3.

התוסף Lumion LiveSync החינמי מאפשר לך להגדיר חיבור בו זמנית בזמן אמת בין מודל התלת מימד שלך ב- AutoCAD ו- Lumion 10.3.

שנה את צורת הדגם או חומריו ב- AutoCAD כדי לבדוק עיצוב שונה ותוכל לראות מיד את הדגם המעודכן ב- Lumion, כך שתוכלו לראות אותו עם תאורה וצל מדויקים, סביב ההקשר כמו שכונות עירוניות או הגדרות כפריות, ויפה, מציאותי. חומרים.

כיצד להתקין את תוסף LiveSync עבור AutoCAD:

אם אתה משתמש ב- AutoCAD 2017-2020 עבור דוגמנות התלת מימד שלך, התוסף Lumion LiveSync עבור AutoCAD הוא בחינם וקל להתקנה. פשוט בצע את שלושת השלבים הבאים:

 1. פנו לחנות האפליקציות Autodesk וחפשו את Lumion LiveSync עבור AutoCAD.
 2. לחץ על כפתור ההורדה הכחול (יתכן שתצטרך להיכנס לחשבון Autodesk שלך) כדי להוריד את מתקין LiveSync.
 3. לחץ על קובץ ה-exe שהורדת כדי להתקין אותו.

בפעם הבאה שתפעיל את AutoCAD, אתה אמור למצוא את התוסף Lumion LiveSync מתחת לכרטיסייה הוספה.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

השיפורים בלייבסינק לתוכנת ArchiCAD

זרימות עבודה מואצות. סנכרונים חיים. עבור Revit, SketchUp, ועכשיו, ArchiCAD.

באמצעות LiveSync החדש עבור ArchiCAD, אתה יכול מיד להגדיר הדמיה בזמן אמת של דגם ArchiCAD שלך בלומיון.

שנה את צורת המודל ותראה שינויים אלה מתרחשים באופן מיידי בסביבות הדינאמיות והאמיתיות של לומיון. סנכרן חומרים ותצוגות מצלמה, ותיהנו מהנוחות של זרימת עבודה אינטראקטיבית של ArchiCAD-Lumion המאפשרת לכם להרגיש את החלל בעיצובכם.

LiveSync החדש עבור ArchiCAD בלומיון  כולל גם:

 • סנכרון נקודת מבט בין ArchiCAD ולומיון
 • הוסף ושמור את החומרים היפים של לומיון לפרויקט לומיון שלך
 • סנכרון ויזואליזציה של חומרים בזמן אמת
 • ייבוא ​​מודל אוטומטי ללומיון (אין צורך לייבא מודל בנפרד)

LiveSync חדש עבור ArchiCAD

האץ את זרימות העבודה התלת-ממדיות שלך על ידי דוגמנות לפרויקט ArchiCAD שלך תוך כדי הצגתו בסביבות בזמן אמת ועוצרות הנשימה של Lumion. התוסף החדש LiveSync for ArchiCAD מאפשר לך ליצור חיבור מיידי למודלים ולעיבוד סימולטני.

על ידי דוגמנות של עיצובים בסביבתם העתידית, תוכלו להיכנס לזרם היצירתי של פיתוח העיצוב. פתר בעיות עיצוב על ידי בחינת האופן שבו הדגם שלך מתקשר עם אלמנטים בחיים האמתיים כמו אור וצל. שפר את המצגות על ידי ביצוע שינויים במודל שלך תוך כדי תנועה והעברתם באופן מיידי, יפהפה.

סנכרון חומרים בזמן אמת

הרגישו את המרקמים הגסים של קיר בטון מעוגן. קח את הניחוחות של ריהוט עץ חדש, ותזכור איך זה ללכת יחף על אריחי אבן קרים בבוקר.

באמצעות LiveSync עבור ArchiCAD, אתה יכול להפיח חיים בעיצוב על ידי החלת כל אחד מ -1000 חומרים בהגדרה גבוהה של Lumion על הדגם המסונכרן בזמן אמת. כשאתה ממשיך לעבוד על העיצוב, אתה יכול לצבוט את הגדרות החומר בדיוק לטעמך ולשמור את פריסות החומר שלך לעיבוד עתידי.

סנכרון נקודת מבט חי

סנכרון זרימת העבודה שלך ועיבוד מעולם לא היה חלק כל כך. כשאתה מסובב את נוף הבניין שלך ב- ArchiCAD, נקודת המבט מסתובבת בלומיון.

מצא את זווית הצפייה המושלמת, תהיה לך אותה נקודת מבט בלומיון. באמצעות סנכרון נקודת מבט חי, LiveSync בלומיון מאמצת מיד את נקודת המבט של מצלמת ArchiCAD, ועוזרת לך לעבוד במהירות וביעילות.

יבוא דגמים אוטומטי

על ידי הפעלת חיבור LiveSync, לומיון מייבאת אוטומטית את דגם ArchiCAD שלך. המשך לעבוד על ושינוי הפרויקט שלך גם לאחר כיבוי LiveSync, ושמור בקלות את הקובץ כ- .LS8 לצורך עיבוד או פיתוח עתידי.

תפוקות נוספות לעיבוד תמונות

שלוף את מפת העומק. צור בקלות מפת אלפא שמיים, וייעל את עיבוד ההודעה לאחר תפוקות נוספות בעת הצגת תמונות.

בלומיון, כעת ניתן להעביר מספר סוגי פלט ישירות ממצב צילום. ניתן להציג במהירות מפת עומק, מפה רגילה, מפת תאורה, מפת השתקפות ספקולרית, מפת אלפא שמיים או מזהה חומר, אידיאלי לעבודות מהירות לאחר עיבוד עם תוצאות יפות וייחודיות.

כיצד להתקין את תוסף LiveSync עבור ArchiCAD:

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

השיפורים בלייבסינק לתוכנת SketchUp

ראה את הבניין שלך בזמן שאתה בונה אותו בסביבה כל כך מציאותית, זה כמו שאתה דוחף ומושך מבנים מהחיים האמיתיים לכושר.

כעת, בזמן שאתה מתקשר עם המודל שלך ב- SketchUp, פונקציונליות LiveSync for SketchUp מספקת משוב איכותי לפיתרון בעיות עיצוב או הצגת עבודותיך בהקשר של העולם האמיתי.

הוסף חלון ב- SketchUp, כמו למשל ב- gif שבראש הפוסט הזה, וסצנת ה- Lumion שלך מתעדכנת מייד עם תאורה מציאותית, חומרים למראה טבעי וקונטקסט של החיים האמיתיים. הצב עצים, אנשים ואפקטים פוטו-ריאליסטיים או אומנותיים לזרימת עבודה של SketchUp בעלת-על ללא תחרות.

בפוסט בבלוג זה תוכלו לחקור את כל התכונות והפונקציות החדשות של LiveSync עבור SketchUp. הנושאים המכוסים בפוסט זה כוללים:

 • כיצד להוריד ולהתקין את התוסף LiveSync for SketchUp
 • הדגמת LiveSync – הבית הפשוט
 • סנכרון מצלמה בזמן אמת
 • סנכרון חומרים בזמן אמת
 • הוספת אובייקטים לסצנה המסונכרנת שלך
 • צפה במודל SketchUp שלך עם אפקטים פוטוריאליסטיים או רעיונייםיבוא ושמירה של הפרויקט שלך

התוספים LiveSync עבור SketchUp ו- Revit הם בחינם עבור כולם.

כיצד להוריד ולהתקין את התוסף LiveSync for SketchUp

אתה יכול לגשת למחסן הרחבה ישירות ב- SketchUp על ידי לחיצה על ‘חלון’ בסרגל הכלים ובחירה ‘מחסן הרחבה’ בתפריט הנפתח.

פשוט חפש את התוסף LiveSync ולחץ על כפתור “התקן” בדף פרטי התוסף. SketchUp צריך לעשות את השאר.

אתה יכול לראות את כל התהליך שלהלן בהדרכה הבאה:

התקנה ידנית של התוסף LiveSync עבור SketchUp

אם אתה ניגש למחסן הרחבה באמצעות דפדפן האינטרנט שלך, אתה יכול להוריד את התוסף LiveSync כקובץ .rbz.

בשיטה זו תצטרך להתקין את התוסף באופן ידני, אך התהליך קל מאוד ולא אמור לקחת לך יותר מדקה.

כדי להתקין את התוסף LiveSync באופן ידני, עקוב אחר ההוראות הבאות:

פתח את גרסת SketchUp שלך (התוסף LiveSync תואם רק את SketchUp 2017 ומעלה).
ב- SketchUp, אתר את הלשונית ‘חלון’ ובחר ‘מנהל הרחבות’.
לחץ על כפתור ‘התקנת הרחבה’.
תיבת דו-שיח פתוחה צריכה להיפתח. אתר ופתח את קובץ ה- .rbz.
לחץ על ‘כן’ כדי להמשיך ולהתקין את התוסף.
כעת עליך להתקין את התוסף LiveSync בגירסת SketchUp שלך. אתר את התוסף בכרטיסייה ‘הרחבות’ ולחץ על ‘התחל LiveSync’ כדי להציג את המודל שלך מייד בסביבת לומיון.

כיצד להפעיל את LiveSync עבור SketchUp

לפני שתתחיל לבצע LiveSync בזמן אמת עבור SketchUp, וודא ששניהם SketchUp ולומיון פתוחים. כמו כן, עליכם לבחור סצנה בלומיון. אם אתה בונה סצנה מאפס, אתה יכול להשתמש בסצנה ‘רגיל’.

כדי להפעיל את LiveSync, לחץ על כפתור התחל LiveSync. המתן כמה רגעים עד שפרויקט SketchUp יסונכרן עם לומיון.

טיפ חם: לומיון תפיל את דגם LiveSync בסימן 0, 0, 0. כדי להזיז אותו מעט מהשטח הקרקע, בחר את הדגם והעבר אותו ל 0, 5, 0.

בשלב הבא זה יכול לעזור למטב את הגדרת הצג שלך לחוויית הצפייה הטובה ביותר ב- LiveSync.

אם יש לך צג עם מסך כפול, פשוט גרור את SketchUp למסך אחד ואת לומיון למסך אחר. זה יכול להיות רעיון טוב ש- SketchUp יהיה במחשב המצגת הראשי שלך וחלון לומיון עם LiveSync על המסך השני.

אם ברצונך לבצע מסך מפוצל על צג אחד, למשל ב- gif שלמעלה, אתה יכול לגרור את חלון SketchUp למחצית המסך, ואת לומיון לחצי השני.

זה כמו תצוגה מוגנת-על עם דגם SketchUp שלך. עם הפעלת LiveSync תוכלו לראות את הדגם בסביבה האמיתית בלומיון, ואתם חופשיים לשנות את סצנת הלומיון עם עצים, חפצים, חומרים, תנאי תאורה באטמוספרה, אפקטים ועוד.

לצורך ההדגמה, רצינו להשתמש בבניין מעוצב בפשטות בכדי להראות את ההשפעה המיידית והמעצמת של LiveSync על דגם SketchUp CAD.

אף על פי שהבניין שומר על צורתו הפשטנית בשתי התוכניות, תצוגת Lumion המסונכרנת מוסיפה רמה חדשה לגמרי של עומק, מרחב וריאליזם לבניין. זה אידיאלי לפיתוח עיצוב וליצירת מצגות שובה לב באמת.

בואו נראה כמה דרכים אחרות בהן LiveSync יכול לעזור לך לזרום היצירתי כשאתה חוקר את הפרויקט שלך.

סנכרון מצלמה בזמן אמת

כשאתה מסובב את הבניין ב- SketchUp, נקודת המבט מסתובבת ב- Lumion. אם אתה מוצא את זווית הצפייה המושלמת, אתה יכול להבטיח את אותה נקודת מבט כשאתה מעבד בלומיון.

כדי לסנכרן את המצלמות, לחץ על לחצן ‘התחל סנכרון מצלמה’ בסרגל הכלים LiveSync. כעת, בזמן שאתה מסלול ב- SketchUp, הפרויקט בלומיון יעבור ממש לצידו.

אם אתה מוצא פרספקטיבה מצלמה מועילה ב- SketchUp שברצונך לשמור, אתה יכול לשמור את זווית המצלמה הזו בלומיון לשימוש עתידי על ידי שמירתה במצב הצילום או הווידיאו.

סנכרון חומרים בזמן אמת

LiveSync החדש מסנכרן גם את החומרים ואת הקצאות החומר מדגם SketchUp שלך. כתוצאה מכך, החומרים של SketchUp מוצגים בזמן אמת בלומיון.

כל זכוכית או מים מדגם SketchUp שלכם יהפכו לזכוכית או למים של לומיון.

LiveSync עם חומרי זכוכית:

LiveSync עם חומרי מים:

LiveSync עם חומרי דשא:

מלבד זכוכית ומים, שאר הדגם המסונכרן יכלול חומרי SketchUp. למרבה המזל, אתה יכול להוסיף חומרים בהבחנה גבוהה של לומיון למודל המסונכרן ולהוסיף עוד יותר עומק וריאליזם למודל שלך.

אתה יכול לשמור וטען ערכות חומרים כדי להאיץ את משימות החומר ולקבל מיד מודל בעל מרקם מושלם.

הוספת חפצים והשלמת הסצנה

לפני שנכנסים ליצירת הסצנה במצב צילום או וידאו, זה יכול לעזור למלא את שאר הפרוייקט בעזרת חפצים בעולם האמיתי.

מעצים וצמחים ועד ריהוט ואלמנטים תאורה, אתה יכול לבנות את הסצנה המוצלחת שלך כשאתה ממשיך לפתח את הדגם ב- SketchUp, והכל תוך כדי יצירת חווית צפייה שאין שני לה.

טיפ חם: אם ברצונך להוסיף הקשר מפרויקט אחר, אתה יכול להשתמש בתכונה ‘מיזוג סצנה’ בלומיון. זוהי תכונה מצוינת להפצת עבודה בין צוות. אדם אחד יכול להפיל עצים בזמן שאדם אחר מרקם ומקים תצוגות מצלמה. לאחר שכולם סיימו את עבודתם, תוכלו פשוט למזג את הקלעים.

צפה במודל SketchUp שלך עם אפקטים פוטוריאליסטיים או רעיוניים

על ידי כניסה למצב צילום, באפשרותך להציג את פרויקט SketchUp במגוון סביבות יפות ביצירתך, הן פוטוריאליסטיות והן רעיוניות. מעבר בתהליך זה כשאתה ממשיך לפתח את העיצוב של מודל SketchUp יעזור להפחית את זמן העיבוד עוד יותר.

LiveSync עם ערימת אפקטים פוטוריאליסטיים:

במצב צילום או וידאו, תוכלו להתחיל על ידי טעינת כל ערימות האפקטים המותאמות אישית שלכם, בחירה באחד מהסגנונות שנקבעו מראש, או לעבוד על האפקטים כדי לפתח סגנון משלכם מאפס.

לאחר סגנונה של הסצינה, אם תלחץ על “Build With Effects”, תוכלו להציג את דגם SketchUp עם תצוגה מלוטשת הרבה יותר.

טיפ חם: כשאתה מציג את הדגם שלך עם התכונה ‘בנה עם אפקטים’, אתה עשוי להבחין בהבדל באורך המוקד. כדי לתקן זאת, שנה את מרחק המוקד. במקרים רבים, שינוי אורך המוקד ל -35 מ”מ יבטיח זווית צפייה דומה ומכוונת יותר.

אתה יכול גם להציג את פרויקט LiveSync שלך עם מגוון אפקטים רעיוניים, אידיאליים למצגות מושכות עין. להלן מספר דוגמאות.

LiveSync עם סגנון סקיצת צבע מיושם:

LiveSync עם מתאר ואפקטים של B&W:

יבוא ושמירה של הפרויקט שלך

בעת יצירת חיבור LiveSync, Lumion תייבא אוטומטית את פרויקט SketchUp. פירוש הדבר שככל שאתה מרקם ועובד על הסצינה בלומיון, אתה יכול לשמור את הקובץ כ- .LS8.

בפעם הבאה שתתחיל לעבוד, תוכלו פשוט לפתוח את קובץ SketchUp וקובץ לומיון .LS8, להפעיל את LiveSync ולעצב משם!

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

עיבוד תלת ממדי מהיר יותר עם 6 תכונות משפרות זרימת עבודה בלומיון 10

צייר מאות עצים על פני הנוף שלך באמצעות טאטא של העכבר. צור ספריה של חומרים המותאמים אישית לעתים קרובות. שפר את זרימות העבודה שלך עם ספריית אובייקטים משופרת.

מהימים הראשונים של פיתוח העיצוב ועד למועד האחרון שנכנס להצגת הלקוח הגדול, כל תהליך העיצוב יכול לארוך שבועות, אם לא חודשים. עם לומיון 10, אתה יכול להפחית את כמות המאמץ הנחוצה כשאתה הופך את העיצובים שלך לעיבוד יפהפיים ומשכנע.

המודל עוצב על ידי Marco Caccini.

ועם תכונות חדשות בלומיון 10 כדי לשפר עוד יותר את זרימות העבודה והתהליכים העיבוד שלך, אתה יכול לעבור מדגם תלת ממדי בתוכנת ה- CAD שלך לתמונה מציאותית (או מושגית), וידאו או 360 פנורמה מהירה יותר מאי פעם.

בפוסט בבלוג זה תוכלו לחקור שישה מהתכונות החדשות להגברת זרימת העבודה בלומיון 10, כולל:

הצבת צבע
ספריית חומרים בהתאמה אישית
חותך נוף
קל לשלוט בכניסה / יציאה לסרטונים
ספריית אובייקטים משופרת
ייבוא ​​DWG משופר
כולל סרטי וידאו של תכונות, הדרכות ועוד, תוכלו ללמוד עוד על האופן בו שש תכונות אלו יכולות לעזור בשיפור זרימות העבודה כמו גם על כל צנרת טיוח התלת מימד. כדי לראות את כל מה שיש ללומיון 10 להציע, עיין ברשימת התכונות בדף ‘מה חדש‘.

מיקום צבע

דמיין שיש לך פחות משעה להציג את העיצוב שלך לבית מגורים שנמצא באמצע יער עבות. אתה מסתכל על כמה תמונות של המיקום ומבחין בצפיפות העצים והצמחים, המערכת האקולוגית המורכבת והחיה המרכיבה יער בחיים האמיתיים.

ולמרות שאינך צריך ליצור מחדש כל פרט ופרט ביער לצורך טיוחך, אתה צריך לעשות רושם מהיער המקיף את הבית. זה המקום בו הכלי החדש להצבת צבע בלומיון 10 הופך את יצירת הטבע הדיגיטלי לתהליך חלק ומהיר של ברקים.

הכלי החדש למיקום צבע מתפקד בדיוק כמו שהוא נשמע. פשוט טאטא את העכבר שלך כמו מברשת על פני שטח כדי למקם מאות חפצי טבע ברחבי הפרויקט שלך. כמו לצבוע על פיסת נייר, אתה יכול לפזר ריבועי עצים, צמחים וסלעים מעל הנוף כדי להעביר תחושה זו של ריאליזם טבעי לקונטקסט סביב העיצוב האדריכלי שלך.

כיצד להשתמש בתכונה 'מיקום צבע'?

כאשר עליך להוסיף במהירות עצים, צמחים ודגמי טבע אחרים על פני נוף הפרוייקט שלך, אתה יכול למצוא את הכלי ‘הצבת צבע’ כאחת מאפשרויות מיקום האובייקט בעורך לומיון (לצד מיקום האובייקט היחיד, מיקום המוני ומיקום האשכול) .

נכון לעכשיו, כלי הצבת הצבע זמין רק לדגמי טבע. בחרו בקטגוריית הטבע, בחרו עץ, צמח, פרח, סלע או מודל טבע אחר ולחצו על סמל הצבת הצבע.

בשלב הבא תוכלו לשלוט בצפיפות הדגם אותו תרצו להציב. ביערות שופעים ומערכות אקולוגיות צפופות, שקול להזיז את מחוון הצפיפות עד ימינה.

קחו בחשבון שאם אתם רוצים מראה ריאליסטי יותר המציג את המגוון והמגוון של סצנת טבע בחיים האמיתיים, מומלץ לצמצם את מחוון הצפיפות ולהוסיף דגמי טבע מרובים. באמצעות כפתור “הסר” בכלי זה, אתה יכול לשלוט טוב יותר בכמויות של דגמי טבע בודדים.

עיצוב מודלים בהשראת העבודות של סטודיו MK 27.

להלן כמה דוגמאות למה שתוכל להשיג במהירות בעזרת הכלי ‘הצבת צבע’.

דוגמא 1

דוגמא 2

המודל עוצב על ידי Van Manen.

דוגמא 3

ספריית חומרים מותאמים אישית

האם אתה מוצא את עצמך מבצע התאמה אישית של אותם חומרים שוב ושוב? עם ספריית החומרים המותאמים אישית החדשה בלומיון 10, אתה יכול לשמור את החומרים ששונו בקפדנות ולהחיל אותם מייד על כל משטח באופן מיידי.

אתה יכול אפילו למצוא את החומרים השמורים האלה בפרויקטים אחרים שלך, להבטיח שהחומרים הנפוצים ביותר שלך יהיו זמינים באופן מיידי לכל הפרויקטים שלך.

חותך נוף

כאשר מייבאים את עיצוב התלת מימד שלך ללומיון, ישנן שתי אפשרויות לשטח שמתחת לדגם. אתה יכול לייבא מטוס קרקע מתוכנת הדוגמנות של CAD שלך, או להשתמש בשטח הנוף של לומיון.

אם אתה משתמש בנוף לומיון ויש לך אלמנטים תת קרקעיים, כמו בריכות שחייה ומרתפים, אתה יכול בקלות לדמיין אותם בעזרת הכלי חותך נוף.

חותך הנוף ממוקם בקטגוריית כלי השירות בעורך לומיון, ויוצר “חור” בנוף לומיון. אתה יכול להתאים את אורך ורוחב החור כך שתוכל להציג בקלות את כל האלמנטים התת-קרקעיים שלך.

 

אתה יכול להוסיף לכל היותר שני חותכי נוף לפרויקט שלך.

קל לשלוט בכניסה / יציאה לסרטונים

יצירת סרט יפה זה יותר מאשר קביעת מסלול מצלמה – מדובר גם בשליטה על מהירות המצלמה והכוונת עיני הצופה להתפעל מפרטי הפרויקט.

כעת, בעת יצירת קטעי וידיאו ב- לומיון 10, בקרת הקלילות / יציאה החדשה מאפשרת לך לשלוט על האצת המצלמה בתחילת וכל הסוף של כל קליפ.

על ידי הפעלת ההגדרה “נוחות במצב חלק”, מהירות המצלמה תאיץ בתחילת הקליפ ותיאט בסוף. על ידי הפעלת ההגדרה “נוח ליניארי”, מהירות המצלמה תישאר קבועה מההתחלה ועד הסוף.

ספריית אובייקטים משופרת

עם למעלה מ- 5,600 פריטים בספריית התוכן לומיון, לומיון 10 הופך את הגדרות הבניין למראה ריאליסטי ועשיר הפרטים לפרשה קלה ומהירה. מהיער לעיר התחתית, שכונת המגורים לרובע המוזיאונים, לומיון כוללת טבע, פנים, חוץ, אנשים, תחבורה ודגמים אחרים שיעזרו לכם למלא את הסצנה לכל סוג פרויקט.

כעת, בלומיון 10, ספריית האובייקטים המשופרת משפרת את תהליך בניית הסצינות של לומיון בכך שהיא מאפשרת לכם להציג / להסתיר את ספריית התוכן, לראות דגמים עם תמונות ממוזערות גדולות ולחפש עם שמות הסוגים ו / או המינים (זמינים רק לדגמים בטבע קטגוריה).

כדי להקל על מיקום האובייקט, זכור את קיצורי הדרך לספריית האובייקטים:

 • החזק את “G” כדי להניח תמיד אדם על השטח
 • הקש על “C” כדי לעבור על צבע המכוניות
 • החזק את ה- V כדי לסדר את העצים באופן אקראי בעת הצבתם
 • החזק את מקש “H” כדי לקבוע את גובה האור לפני הצבתו
 • החזק את ה- “L” כדי לקנה מידה של דגם מיובא לממדים החיים האמיתיים
 • החזק את מקש R כדי לסובב אופניים בכיוון הנכון

ייבוא ​​DWG משופר

עם שחרורו של לומיון 10, יבוא מודל DDG מעודכן משולב כעת לומיון וכבר אינך זקוק לתוסף DWG ל- גשר לומיון.

מודל עוצב על ידי Van Manen.

שיפורים אחרים בעת ייבוא ​​קבצי DWG כוללים:

 • יבואנית דגמי ה- DWG נכתב מחדש כמעט מאפס. זה פותר הרבה בעיות, במיוחד עם חפצי AEC / MEP, בזכות הפרדה טובה יותר של משטחים. לרוע המזל, הדבר מצריך הפסקה בתאימות במוסכמות שמות חומרים עם גרסאות קודמות של לומיון. שמות חומרים מבוססים על צבע שכבה.
 • כעת תוכל לייבא שורות בעת ייבוא ​​קובץ .DWG.
 • יבואנית דגם DXF שופרה גם היא.

נשמו חיים במודלים תלת-ממדיים ושתפו את רוח רעיונות העיצוב שלכם

לומיון 10 שואף לצמצם את כמות המאמץ הנדרשת בסוף כדי ליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם כל התכונות והכלים החדשים לשיפור זרימת העבודה בלומיון 10, בשילוב עם אפקטים להעשרה חזותית של המראה והתחושה של התוצאות המוגמרות שלך, לומיון 10 יוצר לכם אווירה נטולת לחץ, להפיח חיים במהירות בדגמי התלת מימד שלכם ולשתף רוח רעיונות העיצוב שלך.

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו

6 שלבים להתחלה מעופפת עם לומיון(עדכון 2019)

האם הורדת לאחרונה תוכנת טיוח של לומיון 10 ואתה רוצה להתחיל לטוס? בדוק את 6 השלבים האלה כדי להציג במהירות את פנים, פנים, נופים ועיצובים אחרים שלך כמו תמונות יפות, משכנעות, קטעי וידאו ו- 360 פנורמות.

לומיון 10 שואף לצמצם באופן דרסטי את משך הזמן שלוקח ללמוד את התוכנה וליצור עיבוד יפה של העיצובים שלך. עם בקרות אינטואיטיביות, אלפי דגמים וחומרים בתוכנית לבניית מהיר של ההקשר של הפרוייקט שלך (פנים וחוץ), ואפקטים הניתנים להתאמה אישית בקלות כדי להראות לעיצובים שלך בדיוק איך דמיינת, לומיון יכולה לייעל את זרימות העבודה שלך בעיבוד כך שתוכל במהירות, ו ביעילות, הראו את העיצובים שלכם באור הטוב ביותר שלהם.

הערה קצרה אחת על דרישות החומרה של לומיון

אם זו הפעם הראשונה בה אתה משתמש בלומיון, הדבר הראשון שלומיון תעשה הוא לאזן את החומרה של המחשב האישי או המחשב הנייד לביצועים. הסיבה לכך היא שלומיון דורש מחשב מהיר עם כרטיס גרפיקה מתקדמת בכדי להבטיח חוויה חלקה ומהירה בעבודה על פרויקט העיבוד שלך.

שלב 1: למד את זרימת העבודה הבסיסית להכנת טיוח תוך 3 דקות

קצר בזמן? אם אתה זקוק לזרימת העבודה המהירה ביותר מיבוא מודל תלת מימד ליצירת תמונה יפה, הסרטון הבא הוא נקודת ההתחלה האידיאלית.

במדריך זרימת עבודה בסיסי זה תוכלו לגלות מערכת בת חמישה שלבים ליצירת טיולים פוטוריאליסטיים תוך מספר דקות. המערכת כוללת 1) בחירת דגם תלת מימד, 2) בחירת תבנית, 3) יצירת תמונות, 4) התאמת סגנונות ו- 5) הצגת תמונות.

לקבלת הדרכה מעמיקה וארוכה יותר המציגה את התכונות החדשות בלומיון 10, תוכלו לבדוק את הסרטון “ברוך הבא ללומיון 10 – הדרכה סקירה כללית.”

שלב 2: למד כיצד לשלוט במצלמת לומיון

לאחר שלמדו את זרימת העבודה הבסיסית, השלב הבא הוא להתחיל להוציא אותו לפועל, שפירושו להקדיש כחמש דקות ללמוד כיצד לנוע בחלל העורך של לומיון.

פקדי הניווט העיקריים כוללים:

– לחץ על ‘A’ כדי לעבור שמאלה
– לחץ על ‘D’ כדי לנוע ימינה
– לחץ על ‘Q’ כדי לזוז למעלה
– לחץ על ‘E’ כדי לרדת למטה
– לחץ על ‘W’ כדי להתקדם
– לחץ על ‘S’ כדי לנוע אחורה
– התבונן סביב עם כפתור העכבר הימני
– לחץ על לחצן העכבר האמצעי
– מסלול סביב הפרויקט שלך על ידי לחיצה על מקש ‘O’
– לחץ פעמיים על כפתור העכבר הימני כדי לעבור מייד למקום

שלב 3: ייבא את דגם התלת מימד שלך או הגדר סנכרון בזמן אמת

ברגע שתוכלו לנווט בקלות במצב בנא לומיון, הגיע הזמן לייבא את דגם התלת מימד של העיצוב שלכם. מכיוון לומיון תואם לרוב תוכנות התלת מימד והתוכנות CAD, כמו גם לסוגי הקבצים התלת-ממדיים העיקריים, ייבוא ​​לוקח מספר דקות.

בסרטון שלמטה לומדים כל מה שיש לדעת על ייבוא ​​דגמים ללומיון.

לומיון סנכרון בזמן אמת

בנוסף לייבוא ​​מודל התלת מימד שלך, אתה יכול גם להגדיר חיבור בזמן אמת בזמן אמת בין תוכנת הדוגמנות שלך לבין לומיון באמצעות תכונת LiveSync.

LiveSync מאפשרת לך לפתח את העיצוב ואת מודל התלת מימד שלך ובו זמנית לדמיין את העיצוב שלך מושלם עם חומרים, הקשר, תאורה מדויקת וצללים ועוד. שנה את הדגם בתוכנת הדוגמנות שלך, והדגם ב- לומיון יתעדכן אוטומטית. בנוסף לייבוא ​​מודל ה- 3D שלך, אתה יכול גם להגדיר חיבור בזמן אמת בין תוכנת הדוגמנות שלך לבין לומיון באמצעות תכונת LiveSync.

LiveSync מאפשרת לך לפתח את העיצוב ואת מודל התלת מימד שלך ובו זמנית לדמיין את העיצוב שלך מושלם עם חומרים, הקשר, תאורה מדויקת וצללים ועוד. שנה את הדגם בתוכנת הדוגמנות שלך, והדגם ב- לומיון יתעדכן אוטומטית.

מודל עוצב על ידי Marco Caccini.

לומיון סנכרון בזמן אמת זמין כעת רק עבור Revit, SketchUp, ArchiCAD, Rhino ו- Vectorworks.

שלב 4: בנה את ההקשר סביב העיצוב שלך

ייבאת את דגם התלת מימד שלך או יצרת חיבור בזמן אמת עם לומיון9 סנכרון בזמן אמת. השלב הבא הוא לבנות את ההקשר הדרוש להצגת המודל שלך בסביבה ריאלית או רעיונית. במצב בנא לומיון, תוכלו למצוא מעל 5,600 דגמים לבניית נופי טבע מפורטות וציוריים, ליצירת חללים חיצוניים וחיצוניים, ולהראות ערים שוקקות חיים ואנרגיה.

במדריך הבא תוכלו להסתכל לעומק על אחת מהתכונות החדשות של לומיון 10 פרו, אופי הפרטים הקטנים, ותגלה כיצד ליצור יערות מציאותיים, יפים וסביבות טבע.

המודל עוצב על ידי Marco Caccini.

הקפד לחקור את כל האפשרויות השונות במצב בנא לומיון. לדוגמה, אתה יכול לשנות את מזג האוויר ולהציג את הפרויקט שלך תחת שמיים אמיתיים. על ידי לחיצה על הכרטיסייה ‘נוף’, אתה יכול לשנות את מראה השטח, לפסל אלמנטים שנמצאים בטבע (גבעות, הרים, אגמים, עמקים וכו ‘) ולייבא נתוני גובה וגובה של בנייה באמצעות OpenStreetMaps ו- Hightmaps.

שלב 5: החל חומרים והתאם את ההגדרות שלהם

חומרים ומרקמים גורמים לבניינים להתעורר, ומעניקים להם מראה מציאותי תוך כדי תחושת היכרות. ובלומיון 10 תוכלו למצוא למעלה מ- 1,200+ חומרים יפים להתאמה אישית, כולל בטון, לבנים, עץ, אבן, בד, זכוכית, מים ועוד.

לאחר יישום חומר, באפשרותך להתאים את צבע החומר, הברק, ההשתקפות, הקלה, בליה, סולם המפות, המפה הרגילה ועוד. אתה יכול לרכך את הקצוות בעזרת מחוון הקצוות ולהוסיף עלווה, ותוכל אפילו להשתמש ב -167 חומרים עם מיפוי תזוזה כדי לשפר עוד יותר את העומק והריאליזם של חומרי הפרויקט.

עיין בסרטון למטה לקבלת קורס התרסקות בהוספת חומרים בלומיון.

שלב 6: צור תמונות סטילס מדהימות, אנימציות ופנורמות עם כל האפקטים שדמיונך יכול לחלום.

חומרים ומרקמים גורמים לבניינים להתעורר, ומעניקים להם מראה מציאותי תוך כדי תחושת היכרות. ובלומיון 10 תוכלו למצוא למעלה מ- 1,200+ חומרים יפים להתאמה אישית, כולל בטון, לבנים, עץ, אבן, בד, זכוכית, מים ועוד.

לאחר יישום חומר, באפשרותך להתאים את צבע החומר, הברק, ההשתקפות, הקלה, בליה, סולם המפות, המפה הרגילה ועוד. אתה יכול לרכך את הקצוות בעזרת מחוון הקצוות ולהוסיף עלווה, ותוכל אפילו להשתמש ב -167 חומרים עם מיפוי תזוזה כדי לשפר עוד יותר את העומק והריאליזם של חומרי הפרויקט.

עיין בסרטון למטה לקבלת קורס התרסקות בהוספת חומרים בלומיון.ייבאת את הדגם שלך, בנית את ההקשר של הפרויקט והוספת חומרים. השלב האחרון הוא פתיחת מצב הצילום, מצב הסרט או מצב הפנורמה של Lumion, כך שתוכלו להתחיל ליצור תמונה, וידאו, או 360 פנורמה סגנונית, משכנעת.

הדרך הקלה ביותר להתחיל ליצור תמונה ריאליסטית או רעיונית היא להשתמש באחד מסגנונות Lumion, שהם ערימות אפקט מוגדרות מראש שנועדו לתת לך נקודת קפיצה להתאמה אישית של המראה והתחושה של העיבוד שלך.

לאחר הוספת סגנון, הקדש זמן לעבור באפקטים של שמש, מזג אוויר, שמיים, מצלמה, אנימציה, אמנותי ומתקדמים של לומיון. נסה כמה אפקטים שמעניינים אותך, אך שימו לב מקרוב לאפקטים של אור השמיים, שמיים אמיתיים וצללים שכן הם ממלאים תפקיד מרכזי ביצירת עומק וריאליזם.

לאחר שמצאת את שילוב האפקטים הנכון, אתה יכול ליצור שלושה סוגים של פלטים, כולל:

לתמיכה טכנית ניתן להשאיר פרטים

וניצור אתכם קשר בהקדם

חדש בערוץ יוטוב שלנו

עדכונים מעמוד הפייסבוק שלנו