קורס לומיון מקיף

זהו תאור קצר של הקןרס שמופיע בראש העמוד על גבי תמונת הקאבר. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא.

ברוכים הבאים לקורס אומנות ההדמיה המקיף בתוכנת לומיון

תוכנת לומיון הינה תוכנה עוצמתית בתחום ההדמיות והויזואליזציה בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים ואדריכלות הנוף,  לומיון מאפשרת להמחיש את הפרוייקט במהירות ובאיכותיות ללא פשרות.

כיום רוב משרדי האדריכלים המתקדמים בישראל עובדים בעזרת תוכנת לומיון, זוכים בתחרויות והפופלאריות של תוכנת לומיון תופסת תאוצה בישראל ובכל העולם.
השימוש בתוכנת לומיון תתן לכם כלים מהירים ומדוייקים כדי להמחיש את הפרוייקט בדרך הטובה, תתן לכם את האפשרות להיכנס לכל משרד אדריכלים נחשק, ואף תאפשר לכם לקיים עסק עצמאי בתחום ביצוע ההדמיות שהינו מאוד נדרש כיום בתחום האדריכלות והבנייה.

הדמיות של אדריכל אדם בקר בוגר קורס לומיון ,למרות שאדם בקר עבד עם תוכנת לומיון מזה 4 שנים , החליט לעבוראת קורס לומיון והתוצאות היו מדהימות , עם הקורס הבין אדם שיש לשלב בין שני תחומי למידה בעת ביצוע ההדמיות, מצד אחד ללמוד את התוכנה ומצד שני ללמוד את אומנות ההדמיה.

למי מיועד הקורס?

עם מה תצאו בסוף הקורס?

איך בנויי הקורס

מבנה הקורסקורס לומיו
קורס אומנות ההדמיה בנויי משישה שיעורים מלאים כאשר הקורס מחולק לשני שלבים

שלב א
הכנת הדמיות סטילס: כאשר בשלב זה ילוו אתכם 3 שיעורים מלאים שבו תלמדו את תורת הדמיות הסטילס מהגדרת קומפוזיתיה ועד יצירת רנדר סופי להדמיה

שלב ב
הכנת סרטי וידאו ואנימציה: כאשר בשלב זה תלמדו את הלוגיקה מאחורי הכנת סרטי וידאו בלומיון, הכולל תנועות נכונות של המצלמה, אופן הכנת פרזנטציה בלומיון, עקרונות האנימציה של אפקטים ושל אובייקטים.

אנו ממליצים

Not Enrolled

קורס Includes

  • 5 שיעורים
  • 8 נושאים
  • 1 שאלון