לומיון 10 סקירה כללית

הכניסו חיים בעיצוב התלת מימד שלך

עם כלים ואפקטים של טיוח אינטואיטיבי, לומיון מקל על חשיפת היופי בעיצוב שלך וליצור תמונות, סרטונים ו 360 פנורמות מושכות.

Lumion היא תוכנת טיוח תלת ממדי המיוצרת במיוחד עבור אדריכלים ומעצבים. אם יש לך דגם תלת ממדי של העיצוב שלך, Lumion יכול לעזור לך להחיות אותו במהירות לחיים ולהראות אותו בסביבה מפורטת ושובה לב במיוחד.

לא משנה איך תרצו להעביר את היופי בעיצוב שלכם, לומיון יכולה לעזור לכם לעשות זאת בעצמכם, במהירות וללא הכשרה מיוחדת.

יותר זמן לעצב, פחות זמן לחכות לביצועים.

טיוח היה פעם תהליך איטי ומייגע. עם לומיון הכל טוב יותר.

מייבוא ​​מודל CAD ועד להצגת תוצאה בולטת, כל התהליך נמשך כעת מספר שעות בלבד. ואם אתה צריך לעדכן טיוח תוך כדי תנועה, אתה יכול לחבר מחדש את הדגם שלך, להתאים את הגדרות ה- render ולהראות ללקוח שלך תוצאה חדשה ויפה לגמרי, והכל תוך דקות ספורות.

אתה יכול אפילו לדגמן ולדמיין בו זמנית עם LiveSync, לעזור לך לעצב בהקשר של סביבות בחיים האמיתיים.

בנה סביבות מגורים, מהיער לעיר.

ראה את העיצובים שלך בהקשר של העולם האמיתי בעזרת כלים ואפקטים מקיפים לבניית סצינות של לומיון.

מהנוף המיוער בצפיפות ועד לסצנה האורבנית תוכלו למצוא מעל 5,600 חפצים ומעלה הכוללים עצי פריכה ושיחים, מכוניות, אנשים, ריהוט פנים, חפצים חיצוניים ועוד.

מעל 1,200+ חומרים זמינים גם בגרסת ה- לומיון פרו *, ומאפשרים לך להקצות באופן מיידי זכוכית מדהימה, טיח, עץ, מתכת, בדים ועוד.

* ל- לומיון כ- 33% מספריית התוכן (חומרים וחפצים) שנמצאו ב- לומיון פרו.

3_green

יצירת רנדרים יפהפיים נמצאת כעת בהישג ידך

יצירת תמונה

יצירת וידאו

יצירת תצוגה 360 מעלות

לומיון נועד להיות ללא מאמץ, שקוף ונטול מאמץ.
מגובה יותר מעשר שנות פיתוח, Lumion מגיעה עם כל מה שאתה צריך כדי להציב את העיצוב שלך בהקשר המקומי.

אתה יכול להלביש דוגמנית עם חומרים. ריהוט פנים וחוץ. תקשורת תאורה וצל. אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול לעשות את זה בלומיון.

4_green

הכל מהיר יותר

מהמודל התלת-ממדי שלך לתוצאה פוטוריאליסטית מלאת חיים, צבע ויופי, Lumion עוזר לך לבצע את העבודה מהר יותר מרוב תוכנות העיבוד התלת מימדי שם בחוץ.

כל שעליך לעשות הוא לייבא דגם. בנה סצנה לתוצאה מציאותית או רעיונית. הוסף אפקטים כדי להעניק תחושה ולתפוס נוף אידילי של העיצוב שלך. ולהעניק.

תמונות פשוטות יכולות להופיע תוך 30 שניות, בעוד שההנפשות דורשות מספר שעות בלבד לסרטון 30fps. בנוסף, עם קביעות מוגדרות מראש כמו סגנונות, שמיים אמיתיים וגראס תלת-ממד, Lumion מקל על הצגת העיצוב שלך בסביבתו העתידית ותקשר את החזון שמאחורי הפרויקט שלך.

Asset 2

תרנדר בעצמך

אין הכשרה קודמת בפתרונות טיוח? אין דאגות! Lumion נותן עדיפות לפונקציות יעילות ומייעלות כדי לעזור לאדריכלים ומעצבים להניב תוצאות יפות ללא צורך במיקור חוץ או לשכור מומחה להמחשה. לאחר 15 דקות בלבד של שימוש ב- לומיון, תהפוך את העיצובים שלך לעיבוד יפה.